Jump to content
IGNORED

Majstorski topik


Miralem

Recommended Posts

Kupili su kuhinju u prodavnici, ovi im ostavili na kućnom pragu i ćaozdravo.

Za donje delove su se nekako snašli, a za ove viseće traže majstora.

 

edit:

Zato se i raspitujem. Nisam nikad tako parcijalno radio, a ne bih da lupim cifru koja odudara od današnje situacije.

Edited by Reaktor
Link to comment
  • Replies 8.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Frank Pembleton

    671

  • mire

    522

  • Блок_64

    498

  • kud u maglu Simoviću

    407

To ti sa savetima na forumu ide ovako:

 

Reaktor: koliko može da košta montaža kuhinje?

 

Forum: Maksimum 50 evra, i da se useru od sreće što si im i toliko dao.

 

Reaktor: Ali ja treba da montiram...

 

Forum: Jeben posao, šta oni misle, da to može džabe? Bez 100 evra na sat plus ručak ne pristaj, ako im je mnogo nek montiraju sami, ko ih jebe.

Link to comment

Kupili su kuhinju u prodavnici, ovi im ostavili na kućnom pragu i ćaozdravo.

Za donje delove su se nekako snašli, a za ove viseće traže majstora.

 

edit:

Zato se i raspitujem. Nisam nikad tako parcijalno radio, a ne bih da lupim cifru koja odudara od današnje situacije.

Hm, ja bih prvo pogledao situaciju, da li ima prikrivenih komplikacija, i, ako je sve OK, tražio bih 50 evra za ruke, ako sve može da se završi za par sati.

 

E, sad, ako imaš odredjenu reputaciju kao pravljač, treba i to uzeti u obzir.

 

 

Edit: uzmi u obzir da sam te stvari radio jako davno. Imaš onaj stolarski forum, pogledaj i tamo

Edited by Bujodrag
Link to comment

To ti sa savetima na forumu ide ovako:

 

Reaktor: koliko može da košta montaža kuhinje?

 

Forum: Maksimum 50 evra, i da se useru od sreće što si im i toliko dao.

 

Reaktor: Ali ja treba da montiram...

 

Forum: Jeben posao, šta oni misle, da to može džabe? Bez 100 evra na sat plus ručak ne pristaj, ako im je mnogo nek montiraju sami, ko ih jebe.

:lolol: :lolol: :lolol:

Link to comment
  • 3 weeks later...

trazim dva majstora - jednog za ves masinu, nista tesko, samo da prikljuci i podesi novu; i drugog da popravi ***ena ugradna svetla u kuhinjskim elementima. u pitanju su one ugradne pastete, nema trafoa, jer sam kupila nova LED, malo mi kuhinja izgleda kao sala za patologiju i malo pizdim sad od toga ali posto sam silne novce pukla za ta svetla sad ima da patim.

zahvalna na preporukama!

Link to comment

treba da aktiviram tek instaliranu novu veš mašinu pa čitam uputstvo. piše da pre nego što počne da se koristi treba pustiti program pamuk na 90 stepeni sa 100 grama sredstva protiv kamenca. jel moram to? jel na prazno? jel da isključim centrifugu? i jel može umesto kalgona nešto drugo?

Link to comment

moze limuntus, kupi 300 grama limuntusa u zdravoj hrani i sipaj direktno u bubanj.

nikad nisam cula da se masina dekalcifikuje u pravom pranju?! 

ne moras da iskljucujes centrifugu, sta ti smeta, pusti je. stavi na 90, limuntus u bubanj i vozi. 

mada ko sto rekoh aj dont nou vaj. a mozda sam i ja to radila s novom masinom, samo se ne secam?! 

 

http://uspesnazena.com/korisni-saveti-zene/produzite-rok-trajanja-svojoj-ves-masini-limuntus-umesto-kalgona/

 

evo, mi uspesne zene se drzimo zajedno :D

Link to comment

Ne bih savjetovao da se mašina na prazno koristi, tj. par puta kad sam stavio nedovoljno veša krene da skače i počne da pušta vodu. Gurni nešto čega ti nije žao, neke stare čaršave ili posteljinu :D

Link to comment

Ma radi normalno samo na prazno (tj. praznije) šeta kad dođe do centrifuge a i zbuni se jadna pa krene da pušta vodu. Doduše to se dešava i kad gurnem jedan artikl koji je pretezak, tipa neku stazu koja popije vode ko blesava pa mi sjebe ravnotežu mašini :D

Link to comment

momce, ako tvoja masina ne ume da okrece bubanj samo radi okretanja, cini mi se da imas problem koji prevazilazi znanje nas uspesnih zena domacica :D

:D

 

I ja sam, do skora, bila u kategoriji neuspešnih žena bez znanja. Onda mi je, nakon pranja, u mašini ostala colour catcher maramica, koja je taaaako usmrdela bubanj na vlagu i memlu... Sipala 1l alkoholnog sirćeta, uključila na 90°, bez veša a sa centrifugom - nije skakala i nije puštala vodu a jeste odstranila smrad. Žile, poslušaj darling. 

Link to comment

:D

 

I ja sam, do skora, bila u kategoriji neuspešnih žena bez znanja. Onda mi je, nakon pranja, u mašini ostala colour catcher maramica, koja je taaaako usmrdela bubanj na vlagu i memlu... Sipala 1l alkoholnog sirćeta, uključila na 90°, bez veša a sa centrifugom - nije skakala i nije puštala vodu a jeste odstranila smrad. Žile, poslušaj darling. 

za ovo sam čula. jedna koleginica mi je pričala da je rešila problem sodom bikarbonom.

našla sam nešto na netu, da to prvo pranje služi da bi se izbacili ostaci hemikalija iz fabrike koji ostaju pri sklapanju.

nemam ni sirće ni limontus... imam prašak i imam sodu... ne znam da li da probam sa tim...

dobro, jedno je jasno, trebalo bi da može na prazno.

 

hvala svima.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...