Jump to content
IGNORED

gde da nadjem? kako se zove?


MaryPoppins

Recommended Posts

gde u beogradu moze da se pazari zen basta?
uzmes plitku drvenu kutiju, naspes pesak, stavis tri kamena i pazaris male grabuljesta tu ima da se kupuje?(ako mislis na nesto drugo, pojasni, zainteresovao si me)
Link to comment
Koji sajt za vremensku prognozu vam je najpouzdaniji? Za Evropu, ovaj put.Toliko ih ima, a ne mogu da se setim kome sam se priklonila prethodni put u sličnoj situaciji.Bacite neki link. Hvala.
Може користити и http://www.fallingrain.com/world, па се потом одабере држава и место. Предност је утолико што се подаци могу наћи и за готово сваку забит и вучју љубавну јазбину (рекао бих да се подаци црпу из неке ваздухопловне метеоролошке базе), али уз минимум графичких егзибиција - прост графикон температуре, облачности и прогнозираних падавина у наредних седам дана. Ажурност је врло завидна.
Link to comment
uzmes plitku drvenu kutiju, naspes pesak, stavis tri kamena i pazaris male grabuljesta tu ima da se kupuje?(ako mislis na nesto drugo, pojasni, zainteresovao si me)
upravo sam na to mislio. ajde onda ovako, gde da kupim male grabulje? inace, to bi trebalo da bude poklon, tako da koriscenje viljuske umesto grabulja ne dolazi u obzir. :)
Link to comment
upravo sam na to mislio. ajde onda ovako, gde da kupim male grabulje? inace, to bi trebalo da bude poklon, tako da koriscenje viljuske umesto grabulja ne dolazi u obzir. :)
Koliko vremena imas do poklona? Dao si mi ideju. I ja to zelim. Na prvu loptu mogu da ti kazem da prelepog ukrasnog kamenja imas u Home Centru kod Sajma. Smislicu sve. Edited by vasudeva418
Link to comment
Koliko vremena imas do poklona? Dao si mi ideju. I ja to zelim. Na prvu loptu mogu da ti kazem da prelepog ukrasnog kamenja imas u Home Centru kod Sajma. Smislicu sve.
imam 15ak dana, recimo. totalno nisam bio u fazonu da to sam pravim, ali sad nekako kapiram da bi to, mozda, bila jos bolja fora.
Link to comment

treba mi, za pochetak, osoba koja poseduje novi broj sluzbenog glasnika, ili bar ima pristup istom.posle mi treba i neshto iz glasnika.treba da je izashao juche.

Link to comment
treba mi, za pochetak, osoba koja poseduje novi broj sluzbenog glasnika, ili bar ima pristup istom.posle mi treba i neshto iz glasnika.treba da je izashao juche.
smorio te forum pa se sad zabavljas citajuci sluzbeni glasnik?i ja sam prosao kroz tu fazu. znam da zvuci neverovatno ali i glasnik ume da smori
Link to comment
Cesto pise sa donje strane Microwave [nekad i &Dishwasher] safe.
a jebga, nisam dobro postavila pitanje. nije mi potrebno posudje koje moze da udje u mikrotalasnu, nego onaj tanjir koji stoji na rotirajucem mehanizmu.termal, si sigurna da je juce izasao? poslednji koji ima moja kadrovikica je od 26.III
Link to comment
smorio te forum pa se sad zabavljas citajuci sluzbeni glasnik?i ja sam prosao kroz tu fazu. znam da zvuci neverovatno ali i glasnik ume da smori
ne, nego je izashla nova pozitivna lista rzzo.i neshto na njoj sto me interesuje.@ king. rekoshe mi da jeste. mozda je to taj isti. ko zna ^_^(missim, ja sam familijarna sa sluzbenikm glasnicima ko i sa sadjenjem kupusa. u stvari manje.) Edited by thermal bug
Link to comment
ne, nego je izashla nova pozitivna lista rzzo.i neshto na njoj sto me interesuje.
imaš to i na sajtu ministarstva zdravljaedit : tj evo ti ovde Edited by Kelt
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...