Jump to content
IGNORED

Brza hrana - meso


yolo

Recommended Posts

jeo kebab u goce delceva.sta ga znam, na meso i zacine nemam neke zamerke vece, stavise meso je vrlo pristojno.ali tortilja mi se dojmila bas onako... 'konfekcijski'.mozda sam trebao traziti somun.

Link to comment
Zasto su godinama svi kiosci oko Mare netragom nestajali?
Ček da te kvotujem i napišem nešto bezveze, pa možda dobijemo i 1 odveć kvalitetan (krem banana) split.. Stvarno me zanima, možda su samo promenili lokaciju, ali je nigde drugde ne videh, niti iko zna šta se Zdesilo.. Ali onaj rendani kačkavalj u pljeski je rulao big time.
Link to comment
Kazem ti, to mesto nije ni bilo predvidjeno za kiosk. Mara je godinama odolevala zahvaljujuci podmazivanju gde treba. Koliko znam, trazili su alternativnu lokaciju u nekoj od okolnih zgrada, ali su nudili smesnu lovu, pa niko nije hteo da pristane.
Ma dobro, znam to, naravno da je lokacija bili selebriti bljak, ali mogli su (neumoljive gradske vlasti) da ih trpe tamo dok ne iznađu bolju, stariju, legalniju.. U čemu očigledno nisu uspeli. Znači, ugašena franšiza, da zaključimo?
Link to comment

Pre oko godinu dana se otvorili neki bedni plagijatori u prolazu kod Pavla Oreskovica odmah ispod cuburskog parka pa ako se na njih misli ne da nisu Mara nego su ispod kvaliteta "Grill Uno"A za ovo u Sime Milosevica nisam nsita cuo.

Link to comment
kad si dotle doso, bolje produzi dalje do cubure u pejtonu na ustipke i pindzur
i pasulj ponedeljkom..... :) , sve mi je to u kraju, tako da su mi sva okolna mesta tipa (Orac, Tranda, Cubura...) redovna svratista...sem toga..., Mara rula :pera: , jedem tamo od 4 osnovne Edited by nexus13
Link to comment
Jel zna neko koje su preostale lokacije Banjalučkog Ćevapa? Vidim da su uklonili i ovaj u Ruzveltovoj, a jedino jos znam za onaj na BBrdu (u Požeškoj), a tamo nisam bio par godina tako da ne znam da li je u životu :huh:
Definitivno najbolji bl cevap koji sam probao je u takovskoj,novotvoreni kod plastika,preko puta botanicke,yaista vrijedi probati,porcije odlicne,higijena besprijekorna,ma sve sve
Link to comment

klopao sam juce kod turaka sto ih gazza hvalio. nisam ulazio unutra, maznuo sam jedan obican cevap s nogu. lepo meso, prilozi dobri, preporuka i od mene.ovaj cevap koji sam jeo je 200 kinti za poneti, u restoranu vaze cene na fotkama.dsc00012jw0.jpgdsc00011ny8.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...