Jump to content
IGNORED

Fotografije čiji su autori članovi foruma


maxivida

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Milijane Tarnere, romantičaru stari, jel ima još nešto osim pejzaža što te interesuje u fotografiji?

Svi početni nagoni su me popustili kada sam se zasitio prvog /iole/ ozbiljnijeg aparata. Od tada škljocam uglavnom po putovanjima i akcijama ovog tipa... Dakle, gradska, urbana, arhitektura, priroda i sve na šta čovek naleti u tim pričama.

Link to comment

Dobro. Pitam, zanima me. I moj stoji spakovan. Te se nosim mišlju da ga prodam. Al žao mi. Al opet nisam tip koji uvek nosa ranac sa sobom, a ne znam kako drukčije sa kabastim dslrom. Još neka duža optika ako bi radio neki street life...

Edited by nisam ja
Link to comment

Dobro. Pitam, zanima me. I moj stoji spakovan. Te se nosim mišlju da ga prodam. Al žao mi. Al opet nisam tip koji uvek nosa ranac sa sobom, a ne znam kako drukčije sa kabastim dslrom. Još neka duža optika ako bi radio neki street life...

Na prodaju nikad nisam pomišljao :) Nemoj ni ti, osim ako ne gori, ili neka zamena za nešto kompaktnje...

 

Ne nosim ja nikakve torbe, imam jednu malu futrolu, dovoljnu za aparat sa objektivom i to je sve. Kada krenem na akciju, samo ga obmotam oko desne ruke, ili nekada zabacim preko ramena da podelim teret, jer kad mi samo visi oko vrata, ume isti da me otkida. Bio sa njim na Triglavu, Musali, Olimpu i kojekuda po raznim kršovima, stenčugama i lomovima... I muka mi je iskreno od tegljenja. Ali kada obradim fotke i ispadne koji primerak reprezentativnog kvaliteta, onda mi se malo vrati volja pa u krug...

 

Što se tiče optike, imam 18-105 baš zato što je univerzalan, mogu sa njim šta god, malo zuma, malo portrera kada se isti odvrne, i sl. Za moje potrebe dosta.

Link to comment

eee, a kad sam ja pricao na topicu za kupovinu aparata da se uzima micro 4/3 umesto aps-c zbog lakseg nosenja, niko nije hteo da slusa ;)

(ja imam m4/3 i takodje ga nosim samo na putovanja :D )

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • renne changed the title to Fotografije čiji su autori članovi foruma

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...