Jump to content
IGNORED

Naučna fantastika


Ajant23

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Mozda zato sto upravo to i jeste :D

 

Koliko shvatam, neka vrsta nulte epizode, pilota, koji ce im sluziti za prikupljanje kinte i inicijalnog komjunitija.

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...

 

Sasvim slučajno pogledao, baš mi se svidelo :jerry: Bolji remake Alien originala od svih Aliena posle prvog. 

Vidi se da je pravljen za nerds, milion puta objašnjavaju jedni drugima razne tehnikalije da se ne bismo posle žalili kako ovo ili ono nema smisla - i sasvim dobar posao su odradili, nijednu bitnu zamerku nemam sa te strane. Sve standardne spejsi budalaštine su zaobiđene, nema šetkanja po podu, nema debilno nepraktičnih frizura, nema kinetičke kaubojštine... Rasplet je možda malo gimmicky, ali to sam spreman da progutam.

Link to comment
On 12/26/2017 at 2:54 AM, Weenie Pooh said:

 

Sasvim slučajno pogledao, baš mi se svidelo :jerry: Bolji remake Alien originala od svih Aliena posle prvog. 

Vidi se da je pravljen za nerds, milion puta objašnjavaju jedni drugima razne tehnikalije da se ne bismo posle žalili kako ovo ili ono nema smisla - i sasvim dobar posao su odradili, nijednu bitnu zamerku nemam sa te strane. Sve standardne spejsi budalaštine su zaobiđene, nema šetkanja po podu, nema debilno nepraktičnih frizura, nema kinetičke kaubojštine... Rasplet je možda malo gimmicky, ali to sam spreman da progutam.

Astronauti praktikuju parkur bez užeta od modula do modula.  :isuse: Važi. Nema veze što inače moraju da u svakom momentu imaju bar jednu ruku i jednu nogu osiguranu na podlozi po kojoj se kreću što je jedan od glavnih razloga što šetnje van stanice od deset metara traju više sati. Nadam se da pokojni Brus Mekkendls (prvi čovek koji se kretao svemirom bez zaštitnog užeta, korišćenjem MMU-a, Manned Maneuvering Unit-a  ) nije video ovo akrobatisanje u svemiru.  Da Dedpul pokuša da u stvarnosti  tako hvata satelit koji se kreće tom brzinom u odnosu na stanicu završio bi sa tom mehaničkom rukom u grlu i uništenim modulom u kome obitava. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...