Jump to content
IGNORED

rts


Gonzo

Recommended Posts

Čovek koji se već decenijama uspešno nije mešao u svoj posao, na kojoj god funkciji bio. I sad je avanzovao ...

 

Za vreme njegovog nemešanja u posao Radio Beograd je ostao normalan i vredan slušanja.

Link to comment

Za vreme njegovog nemešanja u posao Radio Beograd je ostao normalan i vredan slušanja.

Pa upravo zato što se nije mešao u posao, pa su neki preostali pametni ljudi preuzeli inicijativu ... Inače, da se mešao, bila bi katastrofa ...

Link to comment

Pa upravo zato što se nije mešao u posao, pa su neki preostali pametni ljudi preuzeli inicijativu ... Inače, da se mešao, bila bi katastrofa ...

 

Sve i da je tako, može biti ponosan na servis koji ostavlja za sobom. Kamo sreće da neki drugi toliko poznaju svoje limite. 

Link to comment

Pitah još odavno, gde je sad Dušan Radulović? Po završetku mandata direktora Radija neko vreme je pisao članke o F1 u Vremenu, potom ga više nigde nisam uočavao. Ako se ne varam, tada još nije bio blizu penzije.

Link to comment

jery gleda neko ove senke nad balkanom?

 

deluje sporo, ovako na prvu loptu

evo ja gledala. mada ja nastupam po difoltu negativno na sve bjeline tripove nema-vishe-staaarog-beograda, ovo moze da se gleda (za pochetak nema nogometa. i josh nisam spazila onu ninu jankovic ^_^). dinamika mi je prihvatljiva, grdni novci su upucani u 'lokalizaciju', tj kostimi i okruzenje su pametni, smeta mi shto nisu poradili ozbiljnije na jeziku, nego sluti opet na brate tebra (mada ne mnogo), ali jezik mi je previshe moderan, akcenti previshe strahinjica bana. tu i tamo, naravno, ne svi. strepim da ce rvat da odradi najbolje, jer on jedini mora :lolol:

 

sramota je reci, nisam nesrecna ^_^

 

di su nam istorichari? koliko je kozachko bahacenje po beogradu istorijski utemeljeno? :unsure:

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...