Jump to content
IGNORED

The Man In The High Castle


Bustin

Recommended Posts

  • Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    9

  • noskich

    6

  • porucnik vasic

    5

  • Meazza

    5

http://www.imdb.com/title/tt1740299/

 

Predpostavljam da ima makar nekoliko dobrih ljudi na ovom forumu zainteresovanih za PKDa i ovo sjajno delo pa reko da pokrenem i temu posle uspeha amazonovog pilota.

 

Za pocetak, da li neko zna kada je emitovanje druge epizode?

Ако ти Крампа јави, подели. Има нас пар који смо једва ископали информацију да је пилот прошао.

Link to comment

kako sam provalio pilot je imao najbolju gledanost u istoriji amazona (sto naravno nije previse dugo).

 

Videcemo da li krampa zna o stogod o drugoj epizodi. U stara vremena krampa bi spavao kada sam ja budan i obratno (sto je sasvim 'normalno' za nasu™ situaciju koja je kao iz 'praskog groblja'). sada kako sam se vratio iz azije u evropu a on jos nije odselio u ameriku sve je kao PKDovim knjigama.

Link to comment

kako sam provalio pilot je imao najbolju gledanost u istoriji amazona (sto naravno nije previse dugo).

 

Videcemo da li krampa zna o stogod o drugoj epizodi. U stara vremena krampa bi spavao kada sam ja budan i obratno (sto je sasvim 'normalno' za nasu™ situaciju koja je kao iz 'praskog groblja'). sada kako sam se vratio iz azije u evropu a on jos nije odselio u ameriku sve je kao PKDovim knjigama.

nemoj samo reci da je kranpa replikant :(

Link to comment

Pričali smo o pilotu na omiljenim serijama. Ja sam se silno razočarala što nisu snimili još. Ali neko je već okačio da je Amazon odlučio da snimi celu sezonu, doduše nisu napisali od kog datuma, ali vredi čekati. 

Link to comment

 

Za pocetak, da li neko zna kada je emitovanje druge epizode?

 

Nisu jos objavili datume ni za jednu od serija koje su prosle pilot fazu. Ono sto se zna je da ce krenuti premijere "later this year and in 2016", ali to je sve za sada, serije su tek narucene. Mada, blisko je pameti da je TMTHC, kao serija za koju je od pocetka bilo jasno da ce biti izabrana za nastavak, potpuno spreman za produkciju i da necemo dugo cekati.

Link to comment

blisko je pameti da je TMTHC, kao serija za koju je od pocetka bilo jasno da ce biti izabrana za nastavak, potpuno spreman za produkciju i da necemo dugo cekati.

 

Iliii, što bi naš narod rekao, što je babi milo...

 

Mada, voleo bih da si u pravu. Nadam se da jesi. Ako jesi, drage volje ću istrpeti likovanje. :)

Link to comment

Moram da priznam da nisam siguran da ću gledati. Užasno sam se mučno osećao dok sam čitao knjigu. Nekako ovakve teme imaju moć da me deprimiraju jer se previše uživim. 

Link to comment

Iliii, što bi naš narod rekao, što je babi milo...

 

Mada, voleo bih da si u pravu. Nadam se da jesi. Ako jesi, drage volje ću istrpeti likovanje. :)

Плашим се да можда тек за почетак нове школске годне имамо чему да се надамо.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...