Jump to content
IGNORED

Louie


Lrd

Recommended Posts

louie1.jpg...a ne mogu da sporim. Mada, ja više volim Parks and Rec i Philadelphiu i Modern Family, ali ako bismo gledali objektivno, Louie je tu sa njima negde. Ljudi ga svrstavaju na prvo mesto regularno zato što govori o svakodnevnim stvarima običnog čoveka i najrealniji je od svih, ali mene za sve te stvari zabole dupe. n2jvjp.jpgNo, da je smešno i urnebesno i inteligentno - jeste! I tu nema spora. Da mi je drago što ću uskoro da ležem, a u cik zore skidam novu epizodu - jeste. Da se serija gleda sa perpetualnim kezom i povremenim istupima u grohot - gleda.Da je Louis CK kralj komedije još poodavno i da je prethodna serija, Lucky Louie, takođe odlična - jeste.Da mi je često neprijatno kad gledam seriju jer se prepoznajem u njegovom blamiranju - jeste.Da se serija voli...voli se. Ukratko: ko je gledao, sa nestrpljenjem sutra iščekuje početak treće sezone. A ko nije gledao, neka krene od početka. Uživanje zagarantovano. :)A za suicidal shame for having my penis in your mouth. :Hail:Oh, I got some dick in my mouthmcwth0.jpg
Link to comment
  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    52

  • luba

    19

  • Razzmatazz

    17

  • scab

    12

Top Posters In This Topic

http://www.youtube.com/watch?v=Zj_4vl_H-SI(dakle, APSOLUTNO razumem njegov izraz lica kad je video svoju šansu u "I like older guys", a naročito kada je shvatio da će da se omrsi sa "Holy shit!" :D )A tek ovde se pronalazim. :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=pJ51BNYXbV4&feature=relatedEpizoda o masturbaciji. Nažalost, ne mogu na tjubetu da nađem, a ne da mi se da sam aploudujem, kada njih dvoje sami pričaju na kraju i kada mu ona u bade mantilu, bosonoga prepričava kako zamišlja ses. To mi je jedna od najuzbuđenijih™ scena na televiziji uopšte. U nedostatku toga, početak:http://www.youtube.com/watch?v=LQKASww9Ni4Od 3:48 do 4:17 - klasičan Louie ownage. Edited by Lrd
Link to comment

Ja baš volem Louieja da gledam, daleko više kao seriju nego samog CK-a kao stand-up act.Najsmor tip mi je njegov brat, najkul scena mi je kada u metrou objašnjava kasirki iz lokalne prodavnice zašto treba da izađe sa njim, koji su benefiti u odnosu na black younger guys from Harlem ili tako nešto sa kojima normalno izlazi. :DUz izjavu prilažem i potvrdu ne stariju od 6 meseci:

... u poslednje vreme, mimo Parks & Rec ekipe i tipa sa gotastičnog mi avatara, najsimpatičniji mi je Louie:Louie-FX-daughter.jpg

... i hvala što si otvorio thread da nas podsetiš da kreće season 3! ^_^

Link to comment

Aaaaa! Stari dobri Louie. Malo besmisla života, malo nesnalaženja sa ljudima, malo impulsivnog odlučivanja, mnogo nesnalaženja sa ženama i mnoooogo smeha. :lol: A i konačno da mu vidimo bivšu ženu i ne iznenadimo se kako izgleda. Kako lep način da se počne dan. :wub:

Link to comment

S03 pocela bas jako™. Mene je bas iznenadilo kako mu izgleda bivsa zena, jer su mu cerke, ako se dobro secam, onako bas lily white kao i on. Jedino ako mu nisu od neke bivse-bivse zene...Ona scena sa parkiranjem i znakovima - ko je ikad vozio i morao da parkira u NY ili bilo kom vecem americkom gradu, ima specijalnu vezu sa tom scenom. :Hail: Ali najbolje je to sto je motor kupio da bi sebi olaksao zivot, a ne kao proizvod nekakve midlife krize.Naravno, massive respect za monolog na pocetku :lol::Hail:

Link to comment

zasto afam zena:

On casting an African-American woman as Louie's ex-wife even though his kids are white: "It just was the actress being as good as she was and the character feeling right. I think when people first see her, their brains do a little DNA map and go, "I'm not sure how that would happen." And I think with my show people say Ahh, just go ahead. And then they watch the scene. The thing that's important is what's getting said. Her performances are really compelling. I like what that character brings out in me and in the show, so for me, that trumped whatever logistical notion. She's very direct and very self-possessed. And she's got a great demeanor for someone who has moved on in her life. She's moved on in life and she's on a good new chapter, and she looks like she's in a better new chapter than me, as far as us having shared a chapter earlier. So I think that's a good contrast."
ceo intervjusamo mi malo krivo sto je izgleda izgubio stomacic. mrzim zdrav zivot.
Link to comment

Našao vremena da odgledam S03E01. Prvi utisak - odlično!O, Louie, tako si nam nedostajao. happy_crying.gifKada se pogleda da su naslov i kratki opis ove epizode bili skroz skromni ("Something Is Wrong" - Louie has a challenging day...), sledeće četiri itekako obećavaju:

"Telling Jokes/Set Up" - Louie has dinner at a friend's house. "Miami" - Louie goes to Miami."Daddy's Girlfriend Part 1" - Louie is looking for a mate."Daddy's Girlfriend Part 2" - Louie goes on a date.

Svi osnovni elementi classic Louie experiencea su tu. ^_^

Link to comment

Za Majami kaže Louie, u intervjuu koji je luba okačila, da je to epizoda u kojoj je srećan i da je hteo da napravi jednu takvu. Nego gest stars su razni i, za mene bar, neočekivani. Jerry Seinfeld, helllooou?

Link to comment

Ja bih voleo da vidim malo vise epizoda koje se desavaju van NYC. Jer ipak, cesta putovanja su sastavni deo zivota stand-up komedijasa i ljudi koji su u show businessu in general. Meni su jako drage bile ona epizoda kad ide u Afganistan i ona kad je negde u Deep South nedodjiji (valjda je bio Mississipi ili Louisiana).

Link to comment
Ja bih voleo da vidim malo vise epizoda koje se desavaju van NYC. Jer ipak, cesta putovanja su sastavni deo zivota stand-up komedijasa i ljudi koji su u show businessu in general. Meni su jako drage bile ona epizoda kad ide u Afganistan i ona kad je negde u Deep South nedodjiji (valjda je bio Mississipi ili Louisiana).
Birmingham, Alabama. Sjajna epizoda :Hail: Inače, Louie možda nije najsmešnija serija ali je meni najomiljenija.
Link to comment

Epizoda u Majamiju je C A A A R S K A! Ne znam da li više da se smejem ili smešim od uživanja ili pokrijem preko glave od blama. :lol: Inače, mislim da je ovo epizoda sa najmanje stend-apa u celoj seriji: jedna rečenica, jedno "hvala, laku noć" i jedna sažeta fora. I kao da traje sat vremena a ne 21 minut. :wub:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...