Jump to content
IGNORED

torrenti


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Meni bugari završavaju 95% posla, a u ovih 5% palim rutracker.

Koristim ga samo kad moram jer mi je obično mrsko patiti se sa ruskim, plus oni uglavnom sinhronizuju pa onda moraš da biraš audio trake i tako...ali rekao bih da je ponuda prilično bogata.

 

Sve ostalo sam odavno batalio, ko će se patiti sa tim sranjima što ih gase i menjaju im adrese svakih 5 minuta,

Edited by Ruxin
Link to comment

Ima li neko nalog na Icerboxu? Potreban mi je jedan broj nekog nedeljnika, a izgleda da je ponuda sajtova za njihovo nabavljanja u poslednje vreme kanda pomal presušila...

Link to comment
  • 4 months later...
  • 4 months later...

gde skidate domace filmove? patim se da nadjem muskarci ne placu.

 

pirati i rusi ne pomazu, a tu prakticno sve nalazim. ok, ne bas sve, sa muzikom cesto imam problema

 

Link to comment
21 minutes ago, banecare1 said:

gde skidate domace filmove? patim se da nadjem muskarci ne placu.

 

pirati i rusi ne pomazu, a tu prakticno sve nalazim. ok, ne bas sve, sa muzikom cesto imam problema

 

 

Suviše komplikuješ pretragu ;) 

 

Spoiler

 

 

Link to comment

@peralozac  

 

hvala.

vidis, nije mi to palo na pamet jer nisam navikao da gledam preko youtube filmove i serije. u kini gde zna da stuca vpn za gledanje zabranjenih sajtova, ali cu da probam sigurno. 

idealno bi bilo ipak neki sajt sa torrentima za nase filmove i muziku. 

Link to comment

No worries, igrom slučaja sam baš juče odgledao taj film, pa reko dok je link još aktivan da pomognem ppp kolezi :) 

 

U vezi sajtova zabranjenih u Kini, kada smo bili u poseti pre par godina pitao sam se koliko je uputno pristupati im preko vpn. Ono, da li zbog provere pošte rizikujem da upropastim odmor i završim u zatvoru. Na kraju sam ipak probao i radilo je i nisam završio u zatvoru. Osećao sam se kao najveći disident svih vremena, skoro kao da sam pred tenkovske cevi stao! Po tvom komentaru deluje da se i dalje nije poboljšala situacija tj. mora preko vpn?

Link to comment
1 hour ago, peralozac said:

No worries, igrom slučaja sam baš juče odgledao taj film, pa reko dok je link još aktivan da pomognem ppp kolezi :) 

 

U vezi sajtova zabranjenih u Kini, kada smo bili u poseti pre par godina pitao sam se koliko je uputno pristupati im preko vpn. Ono, da li zbog provere pošte rizikujem da upropastim odmor i završim u zatvoru. Na kraju sam ipak probao i radilo je i nisam završio u zatvoru. Osećao sam se kao najveći disident svih vremena, skoro kao da sam pred tenkovske cevi stao! Po tvom komentaru deluje da se i dalje nije poboljšala situacija tj. mora preko vpn?

mora preko vpn, ali nije opasno, koriste svi stranci

Link to comment
  • אַף אֶחָד locked this topic
  • renne unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...