Jump to content
IGNORED

Kablovska TV


melankolic

Recommended Posts

Mene čudi da je SBB dopustio sebi da bude uvučen u ovakvu budalaštinu i blato i realno srozavanje ugleda, djeluju kao ozbiljna firma koja ovako nešto rješava u mnogo ranijem stadijumu, ali jbg svakom se desi kiks.

Link to comment

Mene čudi da je SBB dopustio sebi da bude uvučen u ovakvu budalaštinu i blato i realno srozavanje ugleda, djeluju kao ozbiljna firma koja ovako nešto rješava u mnogo ranijem stadijumu, ali jbg svakom se desi kiks.

Pa to ti je ovde tako. Imaš ti "svetskog gazdu" ali čim mrdneš tu su ti domaći "menađeri" . A stranci dok se lova vrti nisu gadljivi na "domaće običaje"...
Link to comment

kaže mi ovaj iz Ikoma da je ova akcija SBB 990 dinara 6 meseci samo za nove korisnike a za postojeće bi sklepali nešto ista cena 6 meseci

 

sad ispada da moram da prebacim na drugo ime

Link to comment

kaže mi ovaj iz Ikoma da je ova akcija SBB 990 dinara 6 meseci samo za nove korisnike a za postojeće bi sklepali nešto ista cena 6 meseci

 

sad ispada da moram da prebacim na drugo ime

 

Mogu li te zamoliti da pojasnis ovo :D

 

Btw da li su vam stigli racuni za jul/avgust/septembar?

Link to comment

Mogu li te zamoliti da pojasnis ovo :D

 

Btw da li su vam stigli racuni za jul/avgust/septembar?

http://www.ikom.rs/dinamika-slanja-racuna/

 

http://www.ikom.rs/wp-content/uploads/2017/06/ikom_akcijski_cenovnik_072017.pdf

 

Posojeći korisnici Ikom Flat koji pređu na skuplji Duo paket, a svi su koliko vidim skuplji -_- dobijaju taj paket po "punoj komercijalnoj" ceni starog paketa.  Znači Flat3 koji mi je sada 2.450, posle 6 meseci postaje Duo gold za 3.200, ili Gold extra, za 3.900. Lavli

Edited by levi
Link to comment

Mogu li te zamoliti da pojasnis ovo :D

 

 

 

reče mi ovaj operater ako sad plaćam lupam 2000 a želim da predjem na neki drugi paket onda bi mi dali da sledećih 6 meseci plaćam isto i tek nakon toga punu cenu 

 

 

al pazi sad, kad sam otišo direktno u poslovnicu, rekli su mi da sačekam još koji dan dok se to definitivno ne pojasni

 

ja baš planiram danas ponovo da ih zovem

Link to comment

reče mi ovaj operater ako sad plaćam lupam 2000 a želim da predjem na neki drugi paket onda bi mi dali da sledećih 6 meseci plaćam isto i tek nakon toga punu cenu 

 

 

al pazi sad, kad sam otišo direktno u poslovnicu, rekli su mi da sačekam još koji dan dok se to definitivno ne pojasni

 

ja baš planiram danas ponovo da ih zovem

 

Na ovom pdf fajlu koji je levi postavio pise da je za nove korisnike (za Duo paket TV + NET) cena 990 dinara, a za postojece je umanjena za 1590 dinara u odnosu na novu cenu bez obzira na dosadasnji paket.

 

Duo gold koji planiram da uzmem bi do Nove godine bio 1600, a od 01.01.2018. 3200 dinara.

 

Sad cu da proceprkam spisak kanala

Edited by pantelia
Link to comment

aha, hvala na info..... ništa mi za to nisu rekli, zvao ih 2x od jutros, sve zauzeto

 

ma ja bih ako treba prebacio i na drugo ime ali me interesuje da li bih morao da menjam adresu samo zbog toga

do sad mi to nikad nisu tražili ali ne znam kakav je stav SBB po tom pitanju 

 

 

inače i ja bih taj Duo Gold

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...