Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Haha, ovo je verovatno prvi put u istoriji srpske televizije: trenutno na kanalima sport arene u isto vreme idu čak tri sporta na pesku - odbojka, fudbal i rukomet ...

 

Zaista neverovatna činjenica ...

Link to comment
  • 2 weeks later...

ja ne znam da li gosn jaksa tesko podnosi penziju, da li su ga ispalili za neka obecanja koja bi mu godila sujeti u tim godinama i sa takvom karijerom, ali njegovo pojavljivanje u raznim opskurnim enisijama pinka 3 se zaista tesko mogu opravdati bilo e tu i cudnijih televizija i emisija ali sam zaboravio..

 

razlog za ovaj post je njegov autorski tekst http://www.anti.media/tv-dnevnik/jun-2017/  ovde gde je ovo objavljeno pristojan svet ne pise. tacka.

da mozda nece da se vadi na ono da njega ne zovu pa da on dolazi svuda ggde ga pozovu? ovo sada znaci da vise ne moze nigde gde je pristojno okruzenje ni da pise pa da mora da pise kod onog cije ime pristojni ljudi ne izgovaraju, a nisu ni djv, ni zm.

sta se desava sa jaksom scekicem? da li neko zna da mi rarzresi tu enigmu koja me muci vec skoro vise od godinu dana.

zasto se ne bavi sa slatkim unucima?

 

p.s.

ovo mi je izaslo na fejsu istoga dana kada ssam saznao da je redakzija Vremena desetkovana prerenim odlaskom T.T. razocarenje za mukom i tugom...

Link to comment

ja ne znam da li gosn jaksa tesko podnosi penziju, da li su ga ispalili za neka obecanja koja bi mu godila sujeti u tim godinama i sa takvom karijerom, ali njegovo pojavljivanje u raznim opskurnim enisijama pinka 3 se zaista tesko mogu opravdati bilo e tu i cudnijih televizija i emisija ali sam zaboravio..

 

razlog za ovaj post je njegov autorski tekst http://www.anti.media/tv-dnevnik/jun-2017/  ovde gde je ovo objavljeno pristojan svet ne pise. tacka.

da mozda nece da se vadi na ono da njega ne zovu pa da on dolazi svuda ggde ga pozovu? ovo sada znaci da vise ne moze nigde gde je pristojno okruzenje ni da pise pa da mora da pise kod onog cije ime pristojni ljudi ne izgovaraju, a nisu ni djv, ni zm.

sta se desava sa jaksom scekicem? da li neko zna da mi rarzresi tu enigmu koja me muci vec skoro vise od godinu dana.

zasto se ne bavi sa slatkim unucima?

 

p.s.

ovo mi je izaslo na fejsu istoga dana kada ssam saznao da je redakzija Vremena desetkovana prerenim odlaskom T.T. razocarenje za mukom i tugom...

 

jos je gore, urednik je na antidotu.

mozda je zakljucio da lakirana bubasvaba nudi najkvalitetniji medijski sadrzaj? mitroviceva pisma su novi zanr, elektronski tok svesti.

 

Edited by Takeshi
Link to comment

ja ne znam da li gosn jaksa tesko podnosi penziju, da li su ga ispalili za neka obecanja koja bi mu godila sujeti u tim godinama i sa takvom karijerom, ali njegovo pojavljivanje u raznim opskurnim enisijama pinka 3 se zaista tesko mogu opravdati bilo e tu i cudnijih televizija i emisija ali sam zaboravio..

 

razlog za ovaj post je njegov autorski tekst http://www.anti.media/tv-dnevnik/jun-2017/ ovde gde je ovo objavljeno pristojan svet ne pise. tacka.

da mozda nece da se vadi na ono da njega ne zovu pa da on dolazi svuda ggde ga pozovu? ovo sada znaci da vise ne moze nigde gde je pristojno okruzenje ni da pise pa da mora da pise kod onog cije ime pristojni ljudi ne izgovaraju, a nisu ni djv, ni zm.

sta se desava sa jaksom scekicem? da li neko zna da mi rarzresi tu enigmu koja me muci vec skoro vise od godinu dana.

zasto se ne bavi sa slatkim unucima?

 

p.s.

ovo mi je izaslo na fejsu istoga dana kada ssam saznao da je redakzija Vremena desetkovana prerenim odlaskom T.T. razocarenje za mukom i tugom...

Sve se slažem. I obično bi ovde išlo neko "...ali" . E pa nema "ali" .

On očigledno ne može da se pomiri sa penzijom, očigledno da je mislio da može još nečim da pečatira karijeru.

Probao je da se ubaci na neki javni servis ali jbga...

A ovi tako ugrabe nekog i ima da ga sažvaću i ispljunu...

Imao sam tako u bliskoj familiji jednog ode osamdesetih u penziju i rekoše mu: Ajde , mozak te još služi šta ti fali , proberi neke teme 2-3 puta mesečno šta ti fali...

Odgovor je bio:

Što sam pisao, pisao sam. Ko me ne zna od tada šta ima da dosađujem. A i kad mislite ove mlađe da bacite u vatru. Dajte njima koji stubac više, ja sam svoje završio....

BTW, taj ANTIDOT portal? Ko stoji iza toga, u glavi mi neki "e-novine" tekstovi?

Link to comment

Ljubitelj treša javlja se na dužnost. Šta vas interesuje danas? :lol:

 

Upratio sam da je Jakša najavio neka praćenja medija, a antidot je ekipa Marko Matić & co.

 

ŽM watch - novo OP (otvoreno pismo) Jankoviću, objašnjava mu slobodne medije i smisao plaćanja poreza

Link to comment

Pa drug mi javio da su doveli Miladina iz RZS da komentarise kod Govnarke Uzelac (ona sto je zaljubljena u Vucica) koliko je to 3m evra i kako porez mora da se plati. I to kod Zeljka fuckin Mitrovica koji nikad u zivotu nije platio porez.

Link to comment

Pa drug mi javio da su doveli Miladina iz RZS da komentarise kod Govnarke Uzelac (ona sto je zaljubljena u Vucica) koliko je to 3m evra i kako porez mora da se plati. I to kod Zeljka fuckin Mitrovica koji nikad u zivotu nije platio porez.

Al da ponovim :

Kakvo je govno taj Miladin Kovačević, majko mila...

Onako ljudski otpad, nevezano za ove najnovije akcije istraživanja anusa velikog vođe...

Link to comment

E da, bukvalno su se sat i kusur (od nekih 9 i 15) smjenjivali kao na traci DJV, onaj debeli iz Srpskog telegrafa, Dejan GovnoMiš i Miladin, kod pomenute Goce™, a dok se vrši promjena na hot seat to vrijeme se popunjava Otvorenim pismom Jankoviću. Išlo je brat bratu šest puta od 8 do 11.

 

Samo sam letimično uhvatio, mnogo mi žuči za početak vikenda, imao sam planove da budem konstruktivan, a ne da se ubijem u nedjelju uveče :D

Link to comment

Jednog dana, ako budemo raspolagali dokazima da je Miladin zloupotrebljavao poziciju i same podatke i tajming njihovog komuniciranja manipulisao u korist Vuciceve popularnosti i dobijanja izbora, sudice mu se i odgovarace krivicno.

 

Ako je nevin, zbog ucestvovanja u ovim pakostima, bice razalovan i otici ce u neki podrum rzs da evenutalno rucno popunjava eksele sa nekim starim podacima iz sfrj koji jos nisu digitalizovani.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...