Jump to content
IGNORED

Dnevni tupan


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ovo ne znam gde da stavim, ovo je toliko tupavo da nije za medije, nego za ovde

 

http://www.blic.rs/slobodno-vreme/vesti/nasa-nas-je-prestravila-zemljani-dve-nedelje-cemo-ziveti-u-potpunom-mraku/8z35x57

 

 

Naučnici NASA upozoravaju da će naša planeta biti u mraku najmanje dve nedelje u novembru 2017. godine, izjavio je direktor agencije Čarls Bolden.
 

Nadvijanje tame nad našom planetom biće izazvano paralelnom pozicijom dve druge planete. Radi se o prolasku Venere pored Jupitera, što će dovesti do oslobađanja velike količine vodonika.

Površinu Sunca očekuje snažna eksplozija. Kao rezultat toga, temperatura ove zvezde će naglo porasti, a zatim će se narednih 15 dana vraćati na pređašnji nivo.

Od 15. do 29. novembra stanovnici Zemlje moraće da se oslanjaju na veštačko osvetljenje, ističu naučnici, prenosi britanski Telegraf.

Pročitajte još:

 

Sunčeva svetlost će tom prilikom dobiti plavičastu nijansu. Ranije su naučnici objasnili pojavu spikula na Suncu, ili stubova plazme. Njihovo formiranje zavisi od linija magnetnog polja.

 

Bold je napisao neko ko je bežao iz škole, verovatno, pa nije upoznat sa sunčevim sistemom i gde je koja planeta...

 

5 puta sam juče čitao članak, a onda sam googlao, i naravno, našao da je hoax... Pa jebem ti budalu koja je ovo napisalai urednika koji je pustio...

Link to comment

kul. 2 nedelje pomrachenja, praznik za srpsku pamet :s_w:

 

zatvoricedu shkole, raspustiti radni narod, ko da dolazi dzo bajden :D

Edited by gospa buba
Link to comment

Ne. Samo vraćam film da li je u vestima u sedam ili odmah posle. Išlo je sa sve grafikom gde neće biti svetla.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

ali mi to volimo, kako ne razumete. i drugi sigurno vole, ali to nas ne interesuje, da vidimo kako cemo mi.

 

oni shto pilje u sunce ce pomru od gladi :wicked:

Link to comment

Ne. Samo vraćam film da li je u vestima u sedam ili odmah posle. Išlo je sa sve grafikom gde neće biti svetla.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Jebem ti, nemoj dalje, meni je neverovatno da neko nije to proverio... I gde su našli te slike gde neće biti svetla, i kako su ih napravili? SUnce ti žarko...

 

našao sam deo originalnog teksta

 

 

ccording to the report, during this specific period Jupiter and Venus will come in close proximity of each other and will be separated by just 1 degree. Venus will move to the south-west of Jupiter and as a result it will shine 10 times brighter than Jupiter. Venus’ bright light will heat up the gases in Jupiter causing a reaction which will release a an absurdly high amount of hydrogen into the space. This reaction will come in contact with our Sun at 2:50 am on November 15th.

 

 

Ovo je socijalni experiment, nema druge... Srbija je pala na njemu...

Link to comment

Ne. Samo vraćam film da li je u vestima u sedam ili odmah posle. Išlo je sa sve grafikom gde neće biti svetla.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

 

U vestima u sedam. Krenuo čovek sa: "I za kraj, jedno upozorenje iz NASE..."

 

+

 

Pozvali se na direktora NASE, Čarlsa Boldena, i na kraju naveli, kako prenosi britanski Telegraf...

Edited by notenoughreasonsforclaire
Link to comment

Jebem ti, nemoj dalje, meni je neverovatno da neko nije to proverio... I gde su našli te slike gde neće biti svetla, i kako su ih napravili? SUnce ti žarko...

 

našao sam deo originalnog teksta

 

 

Ovo je socijalni experiment, nema druge... Srbija je pala na njemu...

U vestima u sedam. Krenuo čovek sa: "I za kraj, jedno upozorenje iz NASE..."

 

+

 

Pozvali se na direktora NASE, Čarlsa Boldena, i na kraju naveli, kako prenosi britanski Telegraf...

To. Tako je bilo. Jbt, počeo sam da odbijam da uopšte obrađujem info koja dolazi sa TV. Samo sam odmahnuo i krenuo na posao.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
  • Krošek pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...