Jump to content
IGNORED

O serijama


Mr.Smith

Recommended Posts

 

Nisam primetio, ali oprostio bih joj. SJW in the streets, DTF in the sheets.

 

Pa ono kad se zali Franku sto objektifikuje konobarice u svojoj kafani. LM, zasluzila je oprost  -_-

Link to comment

Zavrsih 13 reasons why.

 

Moram da priznam da mi je jaaaaako sporo islo tokom prve polovine, ali negde od 6-7 kasete sve legne na svoje tako da na kraju cak i opravda sav hajp.
Iznenadio sam se da su ih skroz iskulirali za emije a i za to sto ce biti druga sezona. Deluje da bi moglo biti cedjenje suve drenovine, ali nevezano za to prva sezona je u kompletu stvarno dobra + sjajan soundtrack.

Link to comment

Pogledao i trecu sezonu Biroa. Za jednu zvezdicu je losija od prethodne dve ali je i dalje to nesto najbolje sto se trenutno vrti po televizijama. Doduse kontam da je tesko i odrzati kvalitet prve dve sezone. Svidja mi se pravac u kome ide serija. I dalje se manipulise sa svim i svakim i dalje tu nema mnogo milosti. U trecoj sezoni ima malo vise patetike i zbog toga ta zvezdica manje.

Link to comment

Koga zanima, pojavili su se na Opesubtitles engleski titlovi za Le Bureau des legendes season 3, i to dobri, ne oni šklj od pre.

 

Juhu, juhu, juhu

 

Oh kako mrzim sajtove sa titlovima koji ih pakuju u ZIP arhive.

Link to comment

Juhu, juhu, juhu

 

Oh kako mrzim sajtove sa titlovima koji ih pakuju u ZIP arhive.

 

Ne koristis BS player? On sam nalazi titlove i skida..

 

 

Pogledao i trecu sezonu Biroa. Za jednu zvezdicu je losija od prethodne dve ali je i dalje to nesto najbolje sto se trenutno vrti po televizijama. Doduse kontam da je tesko i odrzati kvalitet prve dve sezone. Svidja mi se pravac u kome ide serija. I dalje se manipulise sa svim i svakim i dalje tu nema mnogo milosti. U trecoj sezoni ima malo vise patetike i zbog toga ta zvezdica manje.

 

 

Meni ostala jos poslednja epizoda. Isti likovi koji su me i ranije nervirali, to naravno rade i dalje, bilo i nekih gluposti, ali sve ukupno serija drzi nivo.

 

A i dalje su jedine dobre ribe nefrancuskinje.

 

274398.jpg

 

:wub: Melisa Sozen

Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Šta će ti kada ladno možeš da nađeš neku francuskinju da ti je prevodi na uvce. Činjenica je da će se na kraju ispostaviti da je i ona špijun i da si izdao Jagodinu, ali šta te boli uvo...

Link to comment

Ne koristis BS player? On sam nalazi titlove i skida..

 

Ne znam zašto, ali ne volim ga. Valjda je često nalazio titlove koji nisu dobro sinhronizovani. Dok to nije na mom črvsniku, ne verujem.

 

Svi sajtovi treba da su kao addi7ced.

Link to comment
  • 3opge changed the title to O serijama

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...