Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Zaboravih da pitam jutros... Platio sam stakla za cvikere juce 6 hiljada dindzi pa me zanima jel to mnogo ili realna cena, posto mi kolega kaze da je on platio 5 hiljada sa sve nekim obicnim ramom. Moja dioptrija je na oba oka -2.5 s tim sto na jednom ima taj neki cilindar a na drugom jok, a on ima -1.5 na jedno i -3 na drugo oko. Izgleda da sam preplatio tj. zajebao se.

Link to comment

jbg, mislim da nisi mnogo preplatio, to spada kao u visi indeks prelamanja, znaci stakla su ti tanja nego da si uzeo 1,5 ili 1,52.

on je mozda pazario sa tim nizim indeksom, pa mu je zato ispalo jeftinije. 

Link to comment

Ma dobro, nije mi to problem koliko cinjenica da je dekica odradio pregled za koji sam platio i onda bez pitanja odradio i stakla. Ja dosao da uzmem one parametre za sociva par dana nakon pregleda jer sam zaboravio taj isti dan a on meni kao "stigla su vam stakla". To se ocekuje od automehanicara koji su dripci i doziveo sam par puta ali od ocnog lekara nisam ocekivao, pas mater :D

 

Sad jos da se izujem za sociva i titanijumski ram i da proglasim bankrot opusteno :D

Link to comment

Ma zezam se, odvojio sam za ovo vec, nego nisam bas mislio da ce ovoliko da kosta sve. Rekao mi da uzmem sociva kao do sad ali posto on ne prodaje, gledam na netu i gubim se... ima obicna, toricna, razna neka za koja ne znam da li mi uopste odgovaraju ili jok.

Link to comment

Samo da pohvalim onog ko je pomenuo sportsdirect ovde. 

Natrpah 12 artikala u korpu u ponedeljak. Danas stiglo!

Majice, duks, dzemper, bermude, japanke, trenerka ... sve uglavnom Lee Cooper i sve  za 49.75eur :D + 18eur (shipping)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...