Jump to content
IGNORED

AliExpress


Valkyrie

Recommended Posts

Paket stigao posle 12 dana, sve u redu, potvrdio da sam primio paket, pohvalio prodavca, ali već 6 dana je order u statusu "Fund Processing". Da li je to normalna situacija?

Link to comment

I posle 13 dana i dalje je "Fund Processing"... Da li se čeka da prodavac potvrdi prijem novca ili je zaista potrebno toliko da se realizuje prenos novca?

Link to comment

Jel probao neko gaće od bambusa?

 

Баш сад планирамо да поручимо неколико преко Алија.

Каква су твоја искуства?

Link to comment

Gaće od čega?

 

Ради се о пеленама.

Све су популарније савремене пелене које се перу. Могу да се користе не само више година него и за више деце.

Једна пелена кошта преко 10 евра код нас. Праве их од памука, бамбусових влакана, итд.

Имају дрикере који су подесиви, за све величине.

 

Преко памучне пелене иду гаће која не пропуштају течност, али пуштају ваздух.

 

Ту су и модерни додаци - уграђен џеп у који се ставља памучна тетра пелена да више упије и да се лакше пере и суши, затим марамица уложак која хвата гованце да не оде у пелену, итд.

 

Потребно је 20-ак пелена, и то кошта око 250-300 евра код нас (на Алију знатно мање).

Морају да се перу што је смор. Памперс су знатно лакше за коришћење, међутим ове имају своје предности:

 

- памперс пелене коштају око 40 евра месечно, носе се две и по године у просеку, што је преко 1000 евра.

Пелене од памука или бамбуса коштају до 300, нешто кошта и прање, међутим уштеда је и поред тога драматична.

- Осим тога, деца раније стечу навику да обављају нужду на ноши, јер су у овим пеленама мокра. Питајте родитеље кад су вама скинули пелену, сличне су по томе старим пеленама.

- мана је што мора да се више пази да беба не буде дуго мокра у пелени.

- еколошки је далеко боље, јер свака беба направи преко тоне употребљених пелена, а изгледа да се то тешко разграђује.

 

У Европи се све више користе.

Link to comment

Hvala poznatom jagodinskom advokatu sto je greskom narucio neke stvarcice na moju adresu jer mu je ista ostala upisana na sajtu nakon sto sam narucio pre par meseci neke kupace gace preko njegovog naloga :D Analne i vaginalne kuglice zvuce kao super zabava u najavi, mada ne znam sta cu sa futrolom za mob i tim nekim zenskim satom :(

Edited by Zli Gli
Link to comment

Hvala poznatom jagodinskom advokatu sto je greskom narucio neke stvarcice na moju adresu jer mu je ista ostala upisana na sajtu nakon sto sam narucio pre par meseci neke kupace gace preko njegovog naloga :D Analne i vaginalne kuglice zvuce kao super zabava u najavi, mada ne znam sta cu sa futrolom za mob i tim nekim zenskim satom :(

Ajaooooo...Eto budes covek i kako ti se vraca....

Link to comment

Ради се о пеленама.

Све су популарније савремене пелене које се перу. Могу да се користе не само више година него и за више деце.

Једна пелена кошта преко 10 евра код нас. Праве их од памука, бамбусових влакана, итд.

Имају дрикере који су подесиви, за све величине.

 

Преко памучне пелене иду гаће која не пропуштају течност, али пуштају ваздух....

snaja se palila na to i chini mi se i koristila.

dok se nismo razveli nisam smela da izrazim svoje mislenje o proizvodu.

sad kad smo se razveli, smem da kazem da mi je sve jasno ^_^

Edited by gospa buba
Link to comment

snaja se palila na to i chini mi se i koristila.

dok se nismo razveli nisam smela da izrazim svoje mislenje o proizvodu.

sad kad smo se razveli, smem da kazem da mi je sve jasno ^_^

 

Дај мени коментар слободно, ваљда нисмо неки род ;)

 

Link to comment

Дај мени коментар слободно, ваљда нисмо неки род ;)

 

ih pa samo sam izrazila teshkom mukom osvojenu predrasudu ^_^

 

samo hocu da primetim da redovno dete izlazi iz pelene kad uspe da osvesti radnju. ni pre ni kasnije :). ovo drugo su stilovi zivota, ja nisam nikad imala uslova da budem ekoloshki guru. ko ima, svaka chast :d

 

 

deset evara gace :o :lolol:

 

ne obracajte paznju na mene!

Edited by gospa buba
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...