Jump to content
IGNORED

street art


prima

Recommended Posts

meni i dalje smesak samo mami onaj napusteni limeni kiosk u blizini gospodarske mehane, stoji tamo 16 godina da ja znam i svo to vreme na njemu crnim sprejom napisano pet shop boysla la la la

Link to comment
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Meni se baš sviđao taj IMT zid, pre nego što su stavili te bilborde... I baš mi toplo oko srca što ih škrabaju čim nešto novo postave (a naročito onomad za Đoković Open).Prolazim i trčim tuda često uveče, jedno vreme je stalno noću prekoputa kod OMV-a blejao tandem drotova u Puntiću, kanda čuvali sektor usluga od vandalskih ispada.Imam dosta slika nekih grafita koji su tu ranije stajali (sada su verovatno 2-3 sloja ispod), okačiću kasnije ako se setim.

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
jel bilo ovo?
Генијално, бар технички. Ако је било неке поруке, прималац није био при себи.Мој омиљени графит из времена кад нисам имао чим да га снимим (angry.gif):Дајте ми полугупа ћу да вампомерим бубрег
Link to comment
. Ipak, moj favorit je Remed. Pogledajte mu i flickr.
svakog dana prolazim ovuda i svaki put se oduševim.
šta je, ko je EMA62? jel zna neko? ja već imam skromnu kolekciju fotki ovih potpisa. ima ih po celom gradu.
i mene zanima - ima ih bukvalno po celom gradu.
Link to comment

Ne znam tacno imena ali mogao bih da saznam od ljudi koji ih znaju. Uglavnom, IMSO1 I EMA62 su valjda decko i devojka i rade bombing (ako se to tako zove) tj poent je da se potpisu na sto vise mesta sa istim tagom, dok je estetika u drugom planu. Mada, u Kralja Milana preko puta JDP pa vise ka Slaviji ima par jako lepih, tipografskih. Nesto slico je radio onaj klinac sa onom stilizacijom hopera koju je posejao na svakom cosku pr par godina.Sta znam, ne volim bas...Moj favorit je Mltzl_57f9e91b65e71487d7862f3abc8959c9.jpgl_bb589855efc743bebbbedce136361655.jpgl_e44e907b1442793f298203e28d2f5554.jpgl_3d739a3b7d3c0699563d9ff68e0e5275.jpgl_690bc580e48395b172219f74a8c15bb1.jpgI koncept i realizacija. Ili sto bi Kauboj kazao: i dosetka i artikulacija.I jos je sexy.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...