Jump to content
IGNORED

Kreativni forumasi?


FranziskaKafka

Recommended Posts

imaš zlatne ruke i Oko ljuttko :Hail:
:blush: Danke , 2 meseca bolovanja pružaju neobične mogućnosti samo što će rodbina i prijatelji još malo početi da me gadjaju drvenim i ostalim predmetima kad im se pojavim na vratima :lol: . Pošto si tatko na žensku decu vid ovo za najmljadju uradjeno:j1jdi971u8uysbvjvhyk.jpgnbl47qsyab0q1bf8q4.jpgz0fj1rmigk34zsnt5wo.jpgHtela sam da pravim i šifonjer al je gazdarica na lutku rekla- dodji mi na rodjendan al nemoj opet drvenu kutiju da mi doneseš :( :lol:
Link to comment
Zastrašujuće.
:lol: Čekaj čekaj, ako nekad budeš imao žensko dete i ono u pismu deda mrazu zatraži kolevku za omiljenu lutku sa posteljinom setićeš me se :POps, da narudžbina je bila u roze boji -_- Edited by ljuttko
Link to comment
:Hail: voleo bih da vidim korak po korak kako radiš.lutka je scarry :Djes gledo Sheitan?
Zvaću kad se manem ing posla i napravim radionicu :sleep: Ih scarry, kakve sve scarry igračke imamo i šta sve deca vole ova je najnevinija, voljena debeljuškasta afroamerička beba.Dzavli vas i šejtani zajedno odneli de se ovoga setiste :evil::lol:
Link to comment
Niko neće da se samohvali i pokazuje pa opet moram ja -_- Napravila sam jedan rodjendanski kolandez ili ti gajbicu i napunila ga omiljenim stvarima za poklonoprimaoca. Pored malanja, u pravljenje ovoga uložila sam i malo stolarskog i malo više šnajderskog zanata. Poklonoprimaoc nije neki mornarski tip, dapače, al mu se boje i motivi slažu uz kujnu :happy:nhdis6074xfljxrhl5qn.jpgA kad se iprazni šta je unutra kolandez se pretvara u kutiju za leba iz koje mrve neće prštati na sve strane.glpqlibwhdg30hp84dc.jpg
Divno si ovo napravila, sve sa onom slikom sa unutrašnje strane poklopca.
Link to comment
  • 1 year later...
  • 3 weeks later...
  • 8 months later...

Aj da malo oživim  temu kad niko drugi  neće da se puva <_<  a sigurna sam da  svi po nešto majstorišu al se stide -_-  Rezultat saradnje mene i jednog majstor stolara divnog i dobrog i jeftinog,  škrinja za  posteljinu  i svašta još usput, velika, plus prva od 3 kuhinjske stolice,  morske :) , druge 2 under construction

 

RrwS2D8.jpgMs0qAEK.jpgG36GilI.jpg

Edited by ljuttko
Link to comment

:blush: Danke , 2 meseca bolovanja pružaju neobične mogućnosti samo što će rodbina i prijatelji još malo početi da me gadjaju drvenim i ostalim predmetima kad im se pojavim na vratima :lol: . Pošto si tatko na žensku decu vid ovo za najmljadju uradjeno:j1jdi971u8uysbvjvhyk.jpgnbl47qsyab0q1bf8q4.jpgz0fj1rmigk34zsnt5wo.jpgHtela sam da pravim i šifonjer al je gazdarica na lutku rekla- dodji mi na rodjendan al nemoj opet drvenu kutiju da mi doneseš :( :lol:

 

 

 

druzis se sa lepavom lukic  :s_w:

 

lepa%20lukic%20unutra.jpg

Link to comment

druzis se sa lepavom lukic  :s_w:

 

lepa%20lukic%20unutra.jpg

:lolol:   Kretenu gde ovo iskopa :lolol:   Meni, Lepavi i beše li Mići Orloviću zapalo crno,  da ne kažemo afroameričko dete. Aj rodilo se,  treba ga ljuljati -_-

Link to comment
  • 6 years later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...