Jump to content
IGNORED

Championship 2016/17


smorenko

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Sundance Kid

    42

  • jiraiya

    38

  • levi

    30

  • Dr Arslanagić

    28

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

A u prošlom je dao dva sa igračem manje

 

kakva vrteška Fulama, Lidsa i Sheff Wednsdeya od 5 do 7 mesta iz minuta u minut

Edited by levi
Link to comment

Teško. Preteška liga

jednom sam ja pogodio čitavo kolo...

 

posle tog kola sam redovno padao a igrao sam samo po nekoliko utakmica..

Edited by BlackGeorge
Link to comment

kako rafini puleni umeju sami sebi da se useru u zivot.

 

sampioni u primanju gola na kraju poluvremena odnosno utakmice.

 

voleo bih da jokan bude treca ekipa ekipa koja ce uci u pl, naravno ako ovi majmuni uspeju da odrze prednost u odnosu na hudersfil odnosno reding.

Link to comment

kako rafini puleni umeju sami sebi da se useru u zivot.

 

sampioni u primanju gola na kraju poluvremena odnosno utakmice.

 

voleo bih da jokan bude treca ekipa ekipa koja ce uci u pl, naravno ako ovi majmuni uspeju da odrze prednost u odnosu na hudersfil odnosno reding.

I ako se udje u PL, zameniti onu budalu od Beniteza, previse, previse rotacija . Sledeca sa Prestonom za mirna zadnja 2 kola valjda..

Link to comment

Brod™ ne može da se igra bez mnogo rotacija. 46 utakmica i desetak perioda gde se u rasponu od 7 dana igraju tri utakmice, i na sve to još dva kup takmičenja... A mora da se trči inače ništa od plasmana. Ne vidim drugo rešenje osim obilnih rotacija.

 

U svakom slučaju Njuka je sigurna za drugo mesto i direktnu promociju, a Reading za doigravanje™. Za preostala tri mesta u doigravanju™ konkurišu četiri ekipe od kojih su Lemurovi puleni u najtežem položaju jer u preostala tri kola idu u goste dvojici direktnih rivala - Hadersfildu i Venzdeju. Lidsu (crkli dabogda) će takođe biti teško jer imaju dva gostovanja tako da realno deluje da ili oni ili Fulam ostanu na 7. mestu.

Link to comment

Reading ima + 2 gol razliku i odnos pobeda i poraza 24/12... To treba umeti...

Cini mi se da njima Noric dade 7 komada pre nekoliko kola.... vrv su imali jos par takvih slucajeva onda:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...