Jump to content
IGNORED

Premier League 2016-17


ArleKino

Recommended Posts

  • Replies 12.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1030

  • Jeremija

    963

  • Pokojni Ruxin

    827

  • MancMellow

    803

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tu je Xhaka, najzad igrač koji može da uputi pas duži od 10 metara i igrač koji će, nadam se, izbaciti Remzija iz tima, jer je to preduslov za bilo šta. Drugi preduslov je izbaciti Žirua iz tima, a tu sam već skeptičan.

 

Xhaka je (uz ogradu da se nisam baš ubio gledajući ga) dobar box-to-box veznjak ali mislim da nema osobinu da kidiše i "jede" protivničke napade već u samom začetku kao što to radi npr. Kante a u Arsenalu je nekada radio Vieira pa su nešto i osvojili. Dok ne nabave nekog takvog, ko to radi sa mozgom i osećajem za igru a ne onako sirovinski kao Coqelan (koji naprosto nije taj kalibar igrača), teško da će ikakva srebrnina stići na Emirate makar u čast Profine poslednje sezone. Ofanzivni veznjaci su im toliko dobri da bi možda mogli i da nadomeste hendikep zvani Žiru ali bez nekog novog Keowna (Hutha) u odbrani odnosno Vieire (Kantea) na DMC teško da će se nakupiti bodova protiv 5-6 najkvalitetnijih konkurenata i tu će standardno da ispadnu iz trke.

Link to comment

xhaka je, FM recnikom receno, deep-lying playmaker. ima sjajnu pas igru ali ako se ocekuje od njega da razgradjuje napade protivnika - slaba vajda. slazem se sa beowlom.

Link to comment

Бахате се Турци, а Сова има да ужива. ^_^

 

Mogu samo da se roknem u čelo ako Şenol Güneş dozvoli da mu Fikret Orman dovede tu budaletinu jer nema šanse da je to njegova želja kao trenera.

 

Škrtel može komotno u Fener mada bih više voleo da upropasti Galatu.

Link to comment

Digiturk je mafija kakvu svet video nije, sa njima ne ulazim u odnos™ taman da ih Sveti Petar kupi. Jedino ako BeIn sada proširi svoj stream na Tursku pa da ne zavisim od VPNa.

 

Mada sam i na BeIn malo ljut, jbt traže 70 dolara dodatno za EURO prenose, dakle to obaška na godišnju pretplatu koju su podigli sa 135 na 200 dolara. Žasu.

Link to comment

Proširiće sigurno. Ići će sada regularno web ponuda

A ovo im jeste malo mnogo bez veze što su uradili. Jes' da nude dodatne kamere, ali opet...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...