Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2016/17


MocaVukotic

Recommended Posts

Kakav fudbal mi igramo, ovo je pesma.

+1

 

bar neko svetlo u vučićevom i kokezinom mraku

 

e

15, kao i leonardo

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    673

  • El Patron

    545

  • BlackGeorge

    532

  • ZokiAsov

    233

Jovanovic je po meni ubica u najavi , ako bi ostao Djurdjevic bio bi to pakleni tandem u napadu ...

tako je. bilo bi previše dobro da i ostane, realno eksplodirao je đurđević. maalo je 5.100.000 koje su dobile debele guzice za milenkovića. prodaće i evertona i leonarda i đurđevića...prodaće i stadion ako treba.

Link to comment

malo smara ovo njegovo glumatanje, kapiram iskazuje neko nezadovoljstvo, posle gola.

 

ako mu se ide - nek ga puste - ko ga jebe.

Jeste vala, imamo pun sleper takvih i jos boljih ... Ako se jos jednom namrsti , nogu u dupe odmah

Link to comment

Totalni fudbal. Napred, od prvog zvidžuka. Totalni fudbal. Napred i u poslednjem minutu. Totalni fudbal. Da se puca iz svih pozicija. Totalni fudbal. Da se lopta „miluje“ i da joj se „šapuće“. Totalni fudbal. Da se protivnik ne štedi. Totalni fudbal. Da u njemu golove daju napadači, vezisti, čak i štoperi. Kad je na programu totalni fudbal onda rival totalno nastrada, kao što je večeras Partizan uzeo loptu Voždovcu i sam (se) igrao - 4:0.

 

Joksa Bogotac

Link to comment

malo smara ovo njegovo glumatanje, kapiram iskazuje neko nezadovoljstvo, posle gola.

 

ako mu se ide - nek ga puste - ko ga jebe.

Gde da ga puste imali bi cirka 15 bodova manje bez njega

Link to comment

Totalni fudbal. Napred, od prvog zvidžuka. Totalni fudbal. Napred i u poslednjem minutu. Totalni fudbal. Da se puca iz svih pozicija. Totalni fudbal. Da se lopta „miluje“ i da joj se „šapuće“. Totalni fudbal. Da se protivnik ne štedi. Totalni fudbal. Da u njemu golove daju napadači, vezisti, čak i štoperi. Kad je na programu totalni fudbal onda rival totalno nastrada, kao što je večeras Partizan uzeo loptu Voždovcu i sam (se) igrao - 4:0.

 

Joksa Bogotac

Joksa = Jamie Agatonovic.
Link to comment

@answer +1

Istina mislim da je direktno uticao na barem četiri pobede. (rezultatom 1-0)

 

Zašto je on ovde a ne u nekom Lilu ili Kijevu se vidi po tim izlivima gluposti.

 

Poznajuci mentalitet Karioka, Leo sasvim sigurno već polako počinje da vuče muda, na nama je da ga Ivica Bomba i dalje motiviše kao što navodno radi svakog dana.

 

Neka pomogne za u Evropu i baj baj. Teško da ga ove naše oranice privlače. :)

 

Edit:broj pobeda

Edited by Azdaja
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...