Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2016/17


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ajd malo opisi te dogadjaje iz Barija :)

 

Nisam ja bio u Bariju. Doduse, imalo bi se sta opisivati i sa slavlja na pristinskim ulicama u prilicno veliko nevreme za takva slavlja. :lolol:

Link to comment
  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    725

  • katamaran

    632

  • Apollo Creed

    410

  • Bright Billy

    356

Nesto indirektno u vezi Barija i da Posrbici skoci pritisak.  Zao mi je sto 1966. Partizan nije osvojio KES (a imali su Real u dzepu).  Znacilo bi mnogo za domaci fudbal i za Zvezdu, jer se ovaj uspeh u Bariju ne bi smatrao statistickom greskom (kako ga dobar deo Evrope gleda), nego odrazom kvalitea jugo-fudbala koji je imao u proslom veku.  Pored toga, svi ovi jubileji koje Zvezda i Zvezdasi slave svake godine povodom Barija i Tokija bili bi svedeni na razumnu meru.  Konacno, taj Parizanov tim iz 1966. igrao je mnogo lep fudbal, imao mnogo fine momke (Galica, Kovacevica, Vasovica, Miladinovica) koje bi danas zvali smekerima, i po mom licnom uverenju bio najbolji jugoslovenski tim ikad.

Edited by Dimitrije
Link to comment

Nisam ja bio u Bariju. Doduse, imalo bi se sta opisivati i sa slavlja na pristinskim ulicama u prilicno veliko nevreme za takva slavlja. :lolol:

Ne sumnjam da je 80 % Pristine navijalo za Marseille.

Lepo zapazeno Dimitrije,steta sto tad nismo uzeli titulu.

Link to comment

Ne sumnjam da je 80 % Pristine navijalo za Marseille.

Lepo zapazeno Dimitrije,steta sto tad nismo uzeli titulu.

 

Jeste. 80% Pristine i oba grobara. :lolol:

 

Svejedno, mi ostali smo napravili bas fino ulicno slavlje.

Link to comment

I to je mnogo. Doveli ljude na poklonjenje ovoj bagri što se dere. I onda im okrenuli leđa i gledaju u ove gore. Znaš kad će da im dođu sledeći put

Link to comment
Inače sam imao i dosta nesporazuma sa navijačima. Smatrao sam da kada naprave neki veći incident, ne mogu te sezone da idu na gostovanja. Odlazimo u Helsinki, a oni skaču po avionu, kao hoće da sruše avion, a mi u tom avionu. I oni u tom avionu.

 

Link to comment

Mile i 25 godina kasnije izgleda kao da je spreman da uskoci u prvu postavu, kladim se da je u ovom trenutku brzi  od lukovica.

belodedic.jpg

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...