Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za SP 2018. Rusija


Babu Bhatt

Recommended Posts

 

Nova teška kazna stigla je u HNS, zbog opetovanog problema s ustaštvom!

FIFA je, naime, zbog veličanja ustaškog režima na prijateljskim utakmicama protiv Izraela (Osijek) i Mađarske (Buidimpešta) u ožujku, strašno kaznila HNS! Kazna je novčana (150 tisuća švicarskih franaka), ali ujedno smo dobili i dvije utakmice kvalifikacija za SP bez gledatelja! Utakmice, dakle, protiv Turske 9. rujna te Finske 9. listopada!

"Radi se o dva slučaja diskriminirajućih povika hrvatskih navijača koji su se čuli na prijeteljskim utakmicama Hrvatske protiv Izraela 23. i Mađarske 26. ožujka 2016. godine. Hrvatska je, inače, već bila kažnjavana zbog sličnih nedjela od strane UEFA-e i FIFA-e", stoji u obrazloženju FIFA-e.

Kazna je, doduše, malo nerazumljiva, s obzirom da je Hrvatska zbog 'slučaja svastika' ionako utakmicu protiv Turske trebala igrati iza zatvorenih vrata.

"Hrvatski nogometni savez šokiran je ovakvom odlukom Disciplinske komisije Fife te će nakon dobivenog obrazloženja odluke uložiti žalbu kako bi pokušao zaštiti interese hrvatske reprezentacije i pravih navijača Vatrenih", odgovor je HNS-a.

Link to comment
  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    44

  • levi

    36

  • Cash

    36

  • Meazza

    33

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Kakav je grbavac ovaj Prato :D Kolumbija ništa konkretno nije napravila u drugom, trener tek u 75 pravi izmenu

Čile okrenuo protiv Urguvaja, tačno mi je sad krivo što to nisam gledao drugo poluvreme

 

edit: evo dok pišem Sančez još jedan gol

Link to comment
  • 4 months later...

Ma te medjunarodne su meni smor živi, a tek kad su prijateljske...

 

 

 

Ali generalno danas nema bogznašta na tv-u, odoh ja po pakovanje koka koli, pa da se na miru gleda tenis...    :fantom:

Edited by Jeremija
Link to comment

Prebacim sad na SK HD, vidim Ger-Eng, i vidim kao Livermor centrira...

 

Samo sam produžio šaltanje kanala... :fantom:

 

Propustio si Ljiljaninu žestoku dominaciju (i jednu stativu iz solo kontre), Nemci nisu mogli ni da prdnu dok je on bio na terenu. Čim je izašao, odmah Podolski zabija oproštajnu golčinu...

Link to comment

Propustio si Ljiljaninu žestoku dominaciju (i jednu stativu iz solo kontre), Nemci nisu mogli ni da prdnu dok je on bio na terenu. Čim je izašao, odmah Podolski zabija oproštajnu golčinu...

Одлични Енглези били. Швабе се вукле по терену.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...