Jump to content
IGNORED

Zabraniti prvenstvo?


teacher

  

206 members have voted

  1. 1. Da li treba prekinuti JSL i takmičenja koja organizuje FSS?



Recommended Posts

BEZ FUDBALA DO DALjEG: Šampionat Grčke suspendovan zbog fudbalske mafije

 

Šampionat Grčke suspendovan je do daljeg od strane Fudbalskog saveza pošto je zapaljena kuća predsednika sudijske komisije Jorgosa Bikasa

Link to comment
  • Replies 887
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • teacher

    62

  • Milosh76

    50

  • theanswer

    32

  • harper

    31

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

Nažalost, neposredno nakon toga, došlo je do kratkotrajnog prekida meča, koji su izazvali tzv. navijači kluba koji danas nije nastupao na “Karađorđu”. Na zapadnoj tribini “Karađorđa”, grupa od dvadesetak navijača Partizana počela je da provocira i izaziva navijače Vojvodine.

Pritom su kod sebe imali i pirotehnička sredstva, koja su upotrebili za napad na pripadnike obezbeđenja i koji su došli da ih zamole da prestanu sa provokacijama. Ipak, brzom intervencijom policije i redarske službe, brzo su udaljeni sa stadiona.

 

 

Novi pristup borbi protiv huliganizma..."gospodo huligani, molimo vas da ne izazivate incidente, hvala na razumevanju" :isuse:

Link to comment
  • 2 weeks later...

"spisak postoji"

 

 

Mnogima smo stali na žulj, mnogima koji su neispravni. Udružili se protiv nas, kaže drug ubijenog Aleksandra Stankovića

 

 

 

Veruje da unapred zna kakvi će biti komentari jer o navijačima, pogotovo navijačima Partizana, „svi misle da su probisveti, narkomani, alkoholičari... A ja imam ženu i dvoje dece, radim normalno kao i drugi, ide mi staž, plaćam poreze državi“, kaže za Njuzvik.
Belivuk opisuje i famoznu tuču ispred stadiona Partizana, kad je pretukao radnika obezbeđenja Božu Kumburovića:
- Znači, rukom ga pomerim i on tada izgovara: „Ma, nemoj da vas razbucam, da vam j...“ Kako mi je pomenuo majku, istog trenutka... Pišu, udario ga na kvarno. Udariti na kvarno je kad nekom priđete s leđa i udarite ga. A ja da šaljem „telegram“ bokseru koji je nastupao za reprezentaciju da ću da ga udarim, od toga nema ništa. Iskreno da vam kažem, on je dobro prošao. On je odlično prošao.
 

 

newsweek-njuzviknaslovna-1480494148-1047

Link to comment
  • 2 months later...

zašto treba zatrti sve ove gluposti. ne znam odakle vam toliko snage da se ložite pored ovakvih stvari

da se razumemo, voša se finansira takođe preko grbače države, zahvaljujući nameštenim tenderima energotehnike južna bačka.

 

DRŽAVNI SPONZORI VEČITIH

KK PARTIZAN
NIS    800.000€
Telekom 500.000€
Aerodrom "Nikola Tesla" 100.000€

FK PARTIZAN
Telekom 800.000€

KK CRVENA ZVEZDA
Telekom 800.000€

FK CRVENA ZVEZDA
Telekom 800.000€

 

Edited by Ravanelli
Link to comment
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...