Jump to content
IGNORED

Sta ste pazarili ovih dana


Merlak

Recommended Posts

Danas mi kvrcnulo za novu torbu za laptop i džemper, ali sam se zaustavio pre odela i kaputa. :olakšanje:
A bre bus, ne nosish valjda stvarno "kapute"? :rolleyes: Aj, ovo za odela mozda i prebolim, al bre kakav kaput?Lep pozdravPS. ne pishem vishe svoj nik posle pozdrava, jerbo se gadno zajebempa opalim po Teji :rolleyes:
Link to comment
A bre bus, ne nosish valjda stvarno "kapute"? :rolleyes: Aj, ovo za odela mozda i prebolim, al bre kakav kaput?
Je ne znam šta bi ti stavila preko odela. Ja obično kraći, moderni, ukrojeni kaputić od neke dobre vunice. ^_^
Link to comment
Je ne znam šta bi ti stavila preko odela. Ja obično kraći, moderni, ukrojeni kaputić od neke dobre vunice. ^_^
Preko odela samo vindjaknu (još bolje skijašku jaknu) ali tako da viri sako, inače nije to ono :lol:wink.gif
Link to comment
a na nogama tenisice?
Može, ali bolja varijanta su mi zimske cipele sa bar 15mm debelim gumenim djonom. Prljave, naravno. Crveni, izvini, ne odnosi se na tebe, znamo da si gospodin. Izazvano komentarom o kaputu.@Nicol, čitam diži sidro, počela DIJETA, pa kažem sam sebi, vidiš kako je to jedna pametna devojka :D
Link to comment
Je ne znam šta bi ti stavila preko odela. Ja obično kraći, moderni, ukrojeni kaputić od neke dobre vunice. ^_^
Ti si stara dzentlmenska skola . Neobicno mi je da neko josh nosi kaput.Cak i ovi moji bankari nose neke (ne bash skijashke) jakne preko odelaBarbour,Burrbery,Boss. Uslikaj se nekad s tim kaputicem pa okaci sliku.Lep pozdrav
Link to comment
Može, ali bolja varijanta su mi zimske cipele sa bar 15mm debelim gumenim djonom. Prljave, naravno. Crveni, izvini, ne odnosi se na tebe, znamo da si gospodin. Izazvano komentarom o kaputu.@Nicol, čitam diži sidro, počela DIJETA, pa kažem sam sebi, vidiš kako je to jedna pametna devojka :D
Ma kapiram, bre Alberte, nema šta dobjašnjavaš. Al' za ovo ''gospodin'' baš nisam sou šur. :lol:
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...