Jump to content
IGNORED

Hate lista itema, pojava, trendova i proizvoda


yolo

Recommended Posts

Jel dragi debelonog i visok 193cm ili samo debelonog i normalne visine? Ima brojeva recimo 36/34, 40/34, 38/32 i slicno, dakle za ljude normalne visine sa jacim nogama i strukom, ali za nas visoke vitke jok, mi smo valjda nebitni.

 

Imam jedne dobre leviske kupljene pre 8 godina u Modiani za 55e i one i danas traju, i jos jedne bas Tom Tailor, dobre, ali isto kupljene pre x godina. Danas je naci tako nesto nemoguca misija, izgleda.

Link to comment
1 hour ago, Zli Gli said:

Masivan hejt za Capitol park u Sapcu i sve radnje koje jebeno nemaju farmerke broj 34/36, kao da sam jebeni marsovac a ne neko ko je visok i ima relativno tanak struk. Znaci jedan jedini model nisam nasao u tom broju, neverovatno, mada nije samo kod njih takva situacija nego svuda, nadje se jednom u milion pokusaja. A jos gore je sto je jako malo regularnih modela nego sve neke skinny, slim fit i slicne gejpederske uske, probao par tih pederskih modela 34/34 i, na stranu sto su mi kratke, jedva navlacio preko butina a preko dupeta skoro nikako. Pri tom nemam fudbalerske butine nego normalne velicine.

Bas smo zemlja u kurcu, sve pederi, kurve i narkomani.

Meni je kupovina farmerki bukvalno pakao iz sličnih tj istih razloga, čak i isti broj je u pitanju. Butine i dupe su problem, ne jer sam debo naravno već čisto quadricepsi i mišićna masa. :1320_punch_tone1:

Link to comment
10 minutes ago, slepa živana said:

i ja imam isti taj problem sa butinama i strukom. al ja bar mogu da pređem na suknju boli me kurac.

Razo, ti li si? :D

Ja isto imam problem sa farkama, ali, moj problem je što 42/34 se gotovo nigde ne može naći... Kupio dvoje prošle godina u Italiji, sav ozaren, prodavčica nije kontala što sam tako srećan, kao da sam na lotou dobio...

Link to comment

Ja se pogledao u ogledalo onako ceo i golišav sad skoro. :ohmy:

 

I, OK, jesam oslabio na idealnih osamdeset kg, što je dobro, ali, imam stomak (mali, ipak) jer nema više aktivnosti koje bi ga zategle. A noge, noge su mi kao čačkalice. Imao sam sasvim solidne i pristojno mišićave butine (to od bubnjeva) a sad su kao malo deblji listovi  :laugh: :sad:

Link to comment
  • 2 months later...

kombinacija brada-pundja se kod mladog muskog sveta bitno zapatila a sad je moderna neka pundja na vr' glave - evo slika dole. izgleda potpuno debilno al vidim vole mladi. treba ih sve zatuci lopatom. a mozda i ne. cenim da se ovakvi ne razmnozavaju...

 

Image result for beards long hair hipster look

 

 

 

 

 

 

Link to comment

sve bih ih na keca :)

kad vidim da ima bolji bun od mene dodje mi odmah da mu isecem!

 

a brade one duze ne volim, podsecaju me na stidne dlake. znaci poljubila bih ga nikad...toliko o pomodarcima (u glavi mi odzvanja , pussy hair, pussy hair...)...nisam normalna...znam :(

 

lepa vest- platforme napokon izasle iz mode ! 

Edited by mustang
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...