Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/4, MLB 1/1, hokej 0/1. Prihvatljiv bilans na fudbalu, tim pre sto je EL u pitanju. Prosle sezone sam se par puta opekao, kada sam igrao 3+, u ovom takmicenju. MLB ok, trijumf Red Soxa. Hokej je mogao bolje, Salzburg ponovo bez gola. Bez razloga sam se plasio, te zavrsih oko nule, usled minimalne uplate.

 

 

Fudbal

 

Club Brugge-Mechelen 3+

 

Sparta Rotterdam-AZ Alkmaar 2+

Helmond-Ajax II 2+

Partick-Rangers 2+

 

Kvote, 1.47, 1.58.

Ponuda bas i nije po mom ukusu danas, no uklopih dva tiketa. Club Brugge deluje prilicno verovatno (bar na osnovu starta sezone), dok za 2+ kombinaciju trebas biti baksuz da bi pala.

Oba tiketa su u jacoj grupi.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Baltimore 1 (Severino-Ynoa)

 

Tampa-Boston 2 (Andriese-Sale)

 

Kvote, 1.40, 1.45.

U New Yorku je matchup startera potpuno na strani domacina, pa probah 1.

Sale je u dobroj formi, dok su Bostonu potrebne pobede, sa neugodnog gostovanja.

Prvi par je na kombo tiketu.

 

Prateci tiket, Cleveland 1, Cincinnati >9.5, Houston <9.5, Colorado 1. Kvota 6.78.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Magnitogorsk 5+

 

Mannheim-Bremerhaven 5+

Fribourg-Ambri 5+

Langnau Tigers-Zug 5+

 

Kvote, 1.43, 2.70.

U St. Petersburgu se igra veliki derbi, te probah golove i danas. Tu je i drugi tiket, odigran malo sire, sa mecevima koji tradicionalno donose golove.

Samo prvi tiket je u jacoj grupi.

Link to comment

Odigrah na poluvremenu na Arsenal, kvota bila oko 3, tako da na kraju izvukoh lep plus.

 

 

Srbija - Rusija(+4.5)  H1

Tuluz - Bordo  GG

Sparta - AZ  GG3+

 

Moram da ispoštujem naše, Šved je delovao izmoreno u drugom poluvremenu portiv Grčke, previše vuče svoj tim i umor mora da ga stigne.

Ostala dva meča bi trebalo da donesu golove.

Link to comment

Fudbal 1/2, MLB 2/2, hokej 2/2. Fudbal je mogao bolje, posto je najsigurniji mec za golove pao. MLB taman kako sam ocekivao; laka pobeda Yankeesa, te trijumf Red Soxa u produzetku. Dva lepa prolaza i na hokeju; drugi sa povecom kvotom. Jos jedan fin dan.

 

 

Fudbal

 

Guabira-Nacional Potosi 3+

 

Tottenham-Swansea 3+

 

Roma-Verona 3+

 

Watford-Man City 2+

Bayern-Mainz 2+

Getafe-Barcelona 2+

Celtic-Ross County 2+

 

Kvote, 1.52, 1.54, 1.37, 1.45.

Uglavnom standardne stvari danas; pojedine top timove, ispratih opreznije, zbog CL.

Sva cetiri tiketa su u jacoj grupi.

 

Jedan od pratecih tiketa, Plymouth 2P2+, Gillingham P2+, Northampton 2P2+, Peterborogh P2+, Cheltenham 2P2+, Port Vale 2P2+, Forfar P2+, Annan P2+. Kvota 353.10.

 

 

MLB

 

San Francisco-Arizona 2 (Bumgarner-Greinke)

 

Kvota 1.60.

Duel vrhunskih startera, mada je Arizona dosta bolja ekipa ove sezone. Greinke ima sjajan ucinak na AT&T Parku, 4-0, 1.66 ERA, na 6 nastupa, te ispratih goste.

Slabija grupa.

 

Propratni tiket, Washington >8.5, Houston 1, NY Yankees 1, Philadelphia <9.5, Miami <9.5, Minnesota 1, Colorado 1. Kvota 27.07.

 

 

Hokej

 

Kongsvinger-Sparta Sarpsborg 5+

Zurich Lions-Fribourg 5+

Bern-Lugano 5+

 

Kvota 2.41.

Malo hokeja i danas, no uz manji ulog.

 

Nisam se zaletao sa uplatom danas, sutra je izbor dosta bolji.

Link to comment

Jebo mi je majku paragvajski Nacional Asunsion :( Imao sam odlican dan pre njih, pogodim nase kosarku HT hendikepi, svi mi usli, pa pred kraj kad su stigli igrao na nas hendije i to uslo, Pa pogodim Cerro Porteno isto u Paragvaju. I onda jebeni Nacional, igrao sam pre meca da daju 2+ i 3+. Pa pred kraj poluvremena igrao da daju 1 u prvom, oni puknu HT 0:3 od losijheg tima. Onda pocnem uzivo da daju prvo 2+, pa onda 1+. I da bar taj jedan dadose. Ali jok ladno 0:5. Pa imate li obraza da pogledate u oci jedan drugom :mad: Da nisam trpao uzivo ne bi bilop strasno i bio bi dan u plusu. Ovako sranje.

Edited by Timmy
Link to comment

Srbija - Slovenija  161+

Španija - Rusija(+9.5)  H2

 

Kod nas mi najsigurnije deluje over, mislim da ne možemo spustiti tekmu na mali broj poena. Ruje će se pofajtati za bronzu koja njima mnogo više znači, verujem da mogu makar do časnog poraza.

 

 

Spal - Kaljari  1

Rudeš - Istra  1

Torino - Sampdorija  GG3+

Ren - Nica  GG3+

Austrija - St.Polten  1-1

Čelzi - Arsenal  1

Conga - Lajović  4+ setova

 

Spal i Rudeš mi deluju vredni rizika, kvote su odlične.

U Torinu i Renu bi trebalo da bude golova.

Austrija je veliki favorit, dok mi Čelzi deluje malo sumnjivo, pogtovo što je kvota malo skočila na njih. Ipak, Arsenal slabo igra derbije na strani, pa ću pokušati s kecom.

Za kraj dobra kvota za veći broj setova u Dejvis kupu. Đere je već namučio Congu, pa verujem da ni Lajović nije daleko od toga da uzme bar jedan set.

Link to comment

Fudbal 3/4, MLB 1/1, hokej 0/1. Fudbal je dosao dosta dobro, no Tottenham je zakazao skroz, dok su neke utakmice, koje odigrah 2+, lagano dosle 3+. Greinke i Arizona dobise tesan duel u San Franciscu. Kod hokeja nije bilo srece. Dan oko nule na kraju; kombo je ponovo pao na jednom paru.

 

 

Fudbal

 

Napoli-Benevento 3+

 

PSG-Lyon 3+

Real Sociedad-Real Madrid 2+

 

Bolivar-San Jose 3+

 

Chelsea-Arsenal 2+

Man Utd-Everton 2+

Milan-Udinese 2+

PSV-Feyenoord 2+

 

Kvote, 1.30, 1.32, 1.53, 2.02.

Prva dva tiketa deluju kao sigurice. Ko Real Madrida sam se dugo razmisljao, no na kraju izabrah 2+. Bolivar kod kuce je uvek dobro resenje. Tu je i 2+ kombinacija, koja donosi par derbija, pa se nisam zaletao.

Prve dva tiketa su u jacoj grupi.

 

Fiks tiket, Juventus 2, Chelsea w1, Ajax 2, St. Gallen 2, Lugano w2, Milan w1, Torino w1, Napoli 1, Leverkusen w1, Grasshoppers 2, Man Utd w1, Dortmund w1, Legia w1, Porto w2, Real Madrid w2, Corinthians w1, PSG 1, Boca Juniors w1. Kvota 22.71.

 

 

MLB

 

NY Yankees-Baltimore 1 (Gray-Jimenez)

 

Cleveland-Kansas 1 (Kluber-Duffy)

 

Kvote, 1.50, 1.35.

Jimenez cesto ima probleme sa kontrolom, te su Yankeesi veliki favoriti veceras.

Kluber je u odlicnoj formi i ovo sam stavio u slabiju grupu, zbog slavlja povodom osvajanja divizije, koje sledi nakon vecerasnje tekme.

Drugi par je u slabijoj grupi.

 

Prateci tiket, Minnesota 1, Houston 1, Colorado 1, LA Angels 1, Washington 1. kvota 7.54.

 

 

Hokej

 

SKA St. Petersburg-Traktor 5+

 

Kvota 1.65.

Pratim i dalje najkvalitetniji tim lige; danas je kvota prilicno visoka.

Slabija grupa.

 

Propratni tiket, Dornbirner 5+, Augsburg 5+, Storhamar 5+, Sparta Prague 5+. Kvota 3.75.

 

 

NFL

 

Oakland-NY Jets H1(-12.5)

 

Seattle-San Francisco H1(-13.5)

 

Kvote, 1.90, 1.85.

Ocekujem da Oakland pokaze ofanzivni kvalitet veceras i lagodno resi mec u svoju korist.

Seattle je nepouzdan u napadu, mada su gosti jos uvek u fazi reorganizacije, pa probah hendikep na domacina.

Prvi par je na kombo tiketu.

 

Dva tiketa za zanimaciju, New England >56.5, Green Bay >55.5 i Baltimore P1, Arizona w2, New England P2, Pittsburgh w1, LA Chargers P1. Kvote, 3.42, 6.08.

Edited by Miljenko
Link to comment

Sad vidim malistev za Lajovica. Conga je raspad, a Lajovic skroz solidan. Uzima set sigurno. Al gresis za Ruse, razlika je u klasi.

 

Edit. E mnogo sam pametan, Lajovic uzeo set odavno :lol:

Edited by Timmy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...