Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Odvalio sam ih :D Udjose svi HT hendikepi, svih 6 singlova, od -6.5 do -11.5, kvote od 2.06 do 3.39. 

prevideo sam ovo ht :D

pa odlicno onda, prosli smo obojica

 

nego, gledam granice na igrace veceras, marjanovic sa 15,5 bi trebalo da je najsigurniji

mada ce i dragic verovatno preko 22,5

Link to comment

Fudbal 2/4, MLB 1/2, hokej 1/1, NFL 1/2, Napoli je dosao 5+, a prodjose i 2 prateca tiketa, hokejaski i NFL. Fudbal je mogao bolje doci; 2+ tiket je doneo 2 promasaja, no PSG me je definitivno iznervirao. MLB je doneo veliko iznenadjenje u New Yorku i poraz Yankeesa. Cleveland je opravdao poverenje. St. Petersburg je dao potrebnih 5 komada, u KHL delu. NFL dosta bolje, u odnosu na prvi vikend; Oakland prolazi, kao jaci singl. Zavrsni dan nedelje mi nije srecne ruke, no Oakland i Bolivar, svedose minus u prihvatljiv obim.

 

 

Fudbal

 

Nordsjelland-Aarhus 3+

 

Zenit-Ufa 2+

Besiktas-Konyaspor 2+

 

Kvote, 1.59, 1.52.

Odabrah par meceva, koji deluju relativno verovatno za golove.

 

 

MLB

 

Philadelphia-LA Dodgers 2 (Pivetta-Kershaw)

 

San Diego-Arizona 2 (Perdomo-Corbin)

 

Kvote, 1.25, 1.55.

Kershaw nema sjajnu tradiciju protiv Philliesa, no ovo deluje kao dobra prilika za popravljanje tog bilansa.

Corbin je u dobroj formi, a Arizoni fali jos par pobeda, kako bi osigurala wild card mesto.

Link to comment

Ispostovao Las Palmas ponovo, bice ovo izgleda jos jedan lepa zajednicke sezona sa omiljenom spanskom bracom :)

 

Za kraj popadah na nase kosarkase. Tu mi tuga nije bila najvise zbog novca, ionako sam juce savim lepo prosao, vec jebi ga...ja sam to zlato vec bio upisao, pa mi teze palo.

 

Za danas, bar za sad, samo Nordsjeland, domacin golovi, 2+, u oba, 3+ i 4+, kvote redom 1.8, 2.8, 3.83 i 9.82.

Edited by Timmy
Link to comment

Vest Hem - Bolton  1-1

Augzburg - Lajpcig  GG3+

Vulvs - Bristol Rovers  3+

Ružomberok - Žilina  GG3+

 

Nisam nešto oduševljen ponudom, previše kupova u ranoj fazi. Sutra ću možda igrati nešto jače kada bude više ligaških mečeva u ponudi, danas čisto reda radi.

Link to comment

Fudbal 2/2, MLB 0/2. Na fudbalu sam mogao provuci ceo kombo tiket, no ko bi ocekivao ovako dobre rezultate, sa tako tankom ponudom. MLB je zato razocarao. Kershaw porazen, kao i Diamondbacksi. Slab ponedeljak, no zato je i ulog retko jaci, na startu nedelje.

 

 

Fudbal

 

Schalke-Bayern 2+

Barcelona-Eibar 3+

 

Leicester-Liverpool 2+

Tottenham-Barnsley 3+

Rijnsburgse Boys-Heracles 3+

MVV-AZ Alkmaar 2+

 

Kvote, 1.40, 2.05.

Dosta kup meceva, a to je uvek upitna stvar za igru, pa ih stavih sve na isti tiket. Bayern i Barsa bi trebali biti sigurice.

 

 

MLB

 

Atlanta-Washington 2 (Gohara-Scherzer)

 

Kvota 1.40.

Scherzer veceras ima priliku, da se revansira istom protivniku, za neugodan start, od pre 6 dana, kada je primio 7 poena, tokom 6 ininga (6 strajkauta, 6 walks).

 

Prateci tiket, NY Yankees 1, Boston 2, Milwaukee 2, LA Dodgers 2, Houston 1. Kvota 11.39.

 

 

Hokej

 

Manglerud-Kongsvinger 5+

Ajoie-Lausanne 5+

 

Kvota 1.47.

Manglerud nisam dovodio u pitanje; na kraju sam dodao Svajcarce i to kup mec.

Edited by Miljenko
Link to comment

Bodo sise. Al zato Valensija junacki, iste igre sam igrao, vece kvote i manja uplate.

 

Barsa prvo golovi, 2+, 3+ i 4+, kvote 1.85, 3.48 i 8.5.

 

I favorit dana Estudiantes LP protiv jebenog Nacionala Asunsion, revans CS, dobili paragvajci prvu 1:0, a sada ce da puknu ko zvecke, domacin golovi. 2+, 3+ i 4+, kvote 1.73, 3.36 i 7.02

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...