Jump to content
IGNORED

Serie A 2017-18


crtamOrasi

Recommended Posts

Toliko o Napoliju i njihovim pretenzijama (zrelosti tima) ka Skudetu. Kao da gledam neki od desetine meceva Rome i Juvea u kom ih ovi potonji komotno ohlade.
.. I dalje su prvi na tabeli, makar do sutra
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • crtamOrasi

    368

  • Meazza

    242

  • MiddleClass

    231

  • gervasius twinkleminkleson

    199

Pre 2 sezone i Roma i Napoli su tukli Juve 2:1 kod kuce, u prvih 10 kola su imali tipa 4 poraza (Udineze najredovnije musterije ih pobedili u prvom kolu, kasnije Sasuolo ih tukao 1:0) i 5 ikseva (cuveni protiv Frozinonea koji me je oborio za velike pare npr.) Pa su negde u ovo vreme poceli da melju pobedom nad Laciom ili Milanom. Dakle iako je Napoli sada prvi milsim da ce ih ovo prilicno psihicki unazaditi.

 

Btw Roma i dalje ima mec manje, molim da se na to obrati paznja kad se baci pogled na tablicu :sleep:

Link to comment

Napoli je malo pao s formom, ali ovo im je prvi poraz u sezoni. Jbg, malo mi je smiješno pričati o tome kako je gotova ekipa koja je u decembru prvi put izgubila

Link to comment

Juce su izgledali veoma inferiorni protiv, da budemo posteni, na papiru jaceg Juventusa. Ne mogu se velike ekipe dobijati tako sto napadacki trio pravi dar-mar. Ono sto je po Napoli dobro je da je i takva igra dovoljna da redovno pobedjuju u ovoj Seriji A. Za veci iskorak potrebno je da se definisu uloge na sredini terena, koja mozda izgleda super kul, samo joj fale odbrana i prisustvo u zavrsnici napada. 

Link to comment

Sve tri utakmice protiv top timova su izgubljene, dva puta M. Siti i sinoc Juve. Sari je procitan, malo igraca koristi, protiv jace odbrane nema resenja. Sinoc je ispao Rui kod gola, jer nema Gulama. Sad bi znacio taj prolaz dalje u LS ali on zavisi od drugih...

Link to comment

Nisu baš uporedive i nisu jedine utakmice protiv jakih timova koje su odigrane. Juventus je sinoć dobio zahvaljujući odličnoj defanzivi, teško da su utakmice sa mogle biti različitije.

 

Stoji da Sarri ne koristi dovoljno igrača i ti bi moglo da ih košta, ali opet, kad prvi put u prvenstvu izgubiš u decembru, onda mora da nešto dobro radiš.

 

Naravno, neozbiljno je uopšte pričati o tome kako su propali nakon jednog poraza.

 

 

Link to comment
11 hours ago, gervasius twinkleminkleson said:

Napoli je malo pao s formom, ali ovo im je prvi poraz u sezoni. Jbg, malo mi je smiješno pričati o tome kako je gotova ekipa koja je u decembru prvi put izgubila

Mene samo previse podseca na scenario od pre 2 sezone i ja se nadam da nije gotovo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...