Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ne kote ima noćas meni najdraža, shvatio sam posle upada na bajkersku žurku kad je pesma treštala u 4 ujutro, odmah iza aaaaaaaaaaanđeelee

Edited by desboj
Link to comment
  • Replies 37k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1837

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    771

  • radisa

    718

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobra vam je rasprava o muzici, ali imam nešto zanimljivo...

 

 

Novosadskoj policajki razbijen nos na Železničkoj stanici
K. P. (25) iz Vrbasa uhapšen je zbog napada na policajku Mariju Marinković na Železničkoj stanici u Novom Sadu.
KOMENTARI 6
Novi Sad 19.10.2017. | 17:00 > 17:07
Novosadskoj policajki razbijen nos na Železničkoj stanici
Foto: 021.rs
Kako je saopštila policija, jutros, oko 8:20 časova, građani su obavestili policiju da ih on uznemirava i da se neprimereno ponaša, u blizini Železničke stanice.

Kada je policijska službenica iz policijske ispostave sa Detelinare došla na lice mesta, osumnjičeni ju je, bez ikakvog povoda, udario pesnicom u lice i razbio joj nos. Prema nezvaničnim saznanjima, napadač je bio pod uticajem alkohola.

Marinkovićeva je zadobila teške telesne povrede u vidu fraktura nosnih kostiju sa medijalnom dislokacijom.

Napadaču je određeno zadržavanje do 48 sati, po odobrenju javnog tužioca kome će biti doveden na saslušanje.

 

Lik je inače, jutros mojoj mami raspalio šamar iz čista mira, oko 7 ujtru, ceo dan joj je obraz crven sa prelsakom u plavo... Bukvalno je išao ulicom i udarao svakog koga je video... I onda je i policajki slomio nos, na kraju...

 

Jedna dobra stvar je da je policija čak i reagovala... Loša stvar je da su reagovali, a kako bi drugačije, nesposobno i mlitavo, pa je i njihova koleginica unakažena zbog takve reakcije...

 

ALi, on je preko sat vremena tukao ljude, dok se neko nije smilovao da pogleda šta se dešava...

Link to comment

Dobra vam je rasprava o muzici, ali imam nešto zanimljivo...

 

 

Lik je inače, jutros mojoj mami raspalio šamar iz čista mira, oko 7 ujtru, ceo dan joj je obraz crven sa prelsakom u plavo... Bukvalno je išao ulicom i udarao svakog koga je video... I onda je i policajki slomio nos, na kraju...

 

Jedna dobra stvar je da je policija čak i reagovala... Loša stvar je da su reagovali, a kako bi drugačije, nesposobno i mlitavo, pa je i njihova koleginica unakažena zbog takve reakcije...

 

ALi, on je preko sat vremena tukao ljude, dok se neko nije smilovao da pogleda šta se dešava...

Kako danas lako mozes da nagrabusis. U 7 ujutro mu iskocili osiguraci? Dobro ti i prosla majka.  

Link to comment

Kako danas lako mozes da nagrabusis. U 7 ujutro mu iskocili osiguraci? Dobro ti i prosla majka.  

Pa znaš da sam to prvo pomislio, samo kad joj nije nabio nož u stomak ili tako nešto...

 

Sad su mi tek javili, da se ne nerviram preko dana, valjda... :isuse:

Link to comment

Pa znaš da sam to prvo pomislio, samo kad joj nije nabio nož u stomak ili tako nešto...

 

Sad su mi tek javili, da se ne nerviram preko dana, valjda... :isuse:

Pa dobro, to je OK.

 

Bilo ovde na Kanarima, pisao sam o tome, covek zver usred bela dana u trznom centru ukrao noz i prvoj osobi na koju je naisao, nekoj jadnoj engleskoj turistkinji, odsekao glavu i tako sa glavom u ruci setao poprilicno vremena. Ljudi mislili da je neka creepy skrivena kamera. 

Link to comment

malo kasnim, ali nema veze

ana stanic je pocela da peva u mobi diku u prvoj polovini 1993, tada je imala nepunih 17 ipo godina,

pre toga je pevala u krsmancu, a jos pre toga je svirala violinu

 

sto se tice tekuce linije rasprave...pa nije valjda da ste sprcali 40 i kusur godina, i da i dalje slusate rok?

Link to comment

malo kasnim, ali nema veze

ana stanic je pocela da peva u mobi diku u prvoj polovini 1993, tada je imala nepunih 17 ipo godina,

pre toga je pevala u krsmancu, a jos pre toga je svirala violinu

 

 

tim gore za nju..

sviraš violinu,pevaš u vrhunskom horu i sa 17 godina, puna ideala,volje, pevaš rodiću ti sina kralja kokaina i onda posle par godina dobiješ amneziju..haha. kakav lik jebem ti..

Link to comment

Ja slušam u poslednje vreme italijansku muziku 80ih... Jel' to primereno mojim godinama?

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

ma dobro bre, nema veze, nek slusa ko sta voli.....valjda imam pravo da izrazim svoju zacudjenost, meni je rok ( iliti gitarska muzika xx veka) postao zesce dosadan,,,,

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...