Jump to content

Photo

Liga Evrope 16/17

• Please log in to reply
662 replies to this topic

#661 MancMellow

MancMellow
  • Members
  • 32,853 posts

Posted 21 April 2017 - 16:25:48

Nisam pratio Celtu, i ne znam koliko su jaki, ali posle onoga sa Anderlechtom, ne potcenjujem ni jednog protivnika. Veliki nam je hendikep što je većina odbrambenih igrača povredjena, i što je fixture schedule (PL I EL) užasan.

http://www.skysports...united-fixtures

Ne verujem da Murinjo potcenjuje bilo koga u polufinalu nekog evropskog takmicenja. On i jeste majstor za kup takmicenja zato sto pravi igru za konkretnu tekmu. Dobra stvar je sto ne verujem da mu je (i njegovom strucno timu) Celta bas potpuna nepoznanica. Mislim i da bi trebalo da prioritetizovati LE u odnosu na PL. Istanjio se tim, a mi maltene sve moramo da dobijemo do kraja da bismo se umuvali u top 4, a tu su takvi neprijatni mecevi kao npr Spurs i City away gde mozemo da izvucemo nereseno, al bas pobeda...tesko. Ovako crknutima i Burnley u nedelju ce biti an uphill battle. Kako god da odigra Celta, nema sanse da ce biti jednako tesko kao ova dva pomenuta meca. Sreca pa je revans na OT, a do 11 maja bi trebalo bar jedan od ove dvojice DC-a da e vrati. 

#662 John Coltrane

John Coltrane

Clan odbora za nadgledanje izbora ispred trenerske organizacije

• Members
  • 23,392 posts

Posted 21 April 2017 - 16:28:44

Selta je izbacila Reala pa ispala od Alavesa. Igraju toplo hladno celu sezonu i danak uzimaju 3 fronta, kratka je klupa za to.

Protiv nas™ se ocekuje 1 napaljenost i motiv, tako da mogu lagano da zanemare sve sem tog dvomeca. Bas kao i mi™ :D

#663 MancMellow

MancMellow
  • Members
  • 32,853 posts

Posted 21 April 2017 - 17:26:38

Selta je izbacila Reala pa ispala od Alavesa. Igraju toplo hladno celu sezonu i danak uzimaju 3 fronta, kratka je klupa za to.

Protiv nas™ se ocekuje 1 napaljenost i motiv, tako da mogu lagano da zanemare sve sem tog dvomeca. Bas kao i mi™ :D

Mislim da svako ko iole zna Murinja jasno mu je sta je on onim intervjuom posle meca sa Celsijem mislio sa pricom oko "matematicke mogucnosti" - prevod: nemojte da se ljutite na nas sto cemu protiv Spursa najverovatnije da istrcimo sa nekom decom (i Rooneyem)  :D

Edited by MancMellow, 21 April 2017 - 17:27:14.