Jump to content
IGNORED

Liga Evrope 16/17


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jeremija

    107

  • Pokojni Ruxin

    83

  • MiddleClass

    80

  • John Coltrane

    66

Ok, to nisam znao. Pravila su se očigledno promenila pa nisam pratio.

Pa jos 1996. je Lubos Kubik krenuo da izbaci Francuze na EP pa su mu lijepo rekli da to ne moze i onda je morao Kadlec da rjesava stvar.

Link to comment

Dobra je Selta, izbacili su Reala iz kupa Spanije, razbucali Barsu u ligi, izbacili Shaktar iz LE - ako im legne dan, nije bitno ko je s druge strane. Brza igra, odlicna kontra i slabija odbrana, sreca za Junajted te se povredio Rosi (taman je krenuo da igra ko nekad i povredio ligamente peti put).

Link to comment

Nisam pratio Celtu, i ne znam koliko su jaki, ali posle onoga sa Anderlechtom, ne potcenjujem ni jednog protivnika. Veliki nam je hendikep što je većina odbrambenih igrača povredjena, i što je fixture schedule (PL I EL) užasan.

 

 

 

 

http://www.skysports.com/manchester-united-fixtures

 

Ne verujem da Murinjo potcenjuje bilo koga u polufinalu nekog evropskog takmicenja. On i jeste majstor za kup takmicenja zato sto pravi igru za konkretnu tekmu. Dobra stvar je sto ne verujem da mu je (i njegovom strucno timu) Celta bas potpuna nepoznanica. Mislim i da bi trebalo da prioritetizovati LE u odnosu na PL. Istanjio se tim, a mi maltene sve moramo da dobijemo do kraja da bismo se umuvali u top 4, a tu su takvi neprijatni mecevi kao npr Spurs i City away gde mozemo da izvucemo nereseno, al bas pobeda...tesko. Ovako crknutima i Burnley u nedelju ce biti an uphill battle. Kako god da odigra Celta, nema sanse da ce biti jednako tesko kao ova dva pomenuta meca. Sreca pa je revans na OT, a do 11 maja bi trebalo bar jedan od ove dvojice DC-a da e vrati. 

Link to comment

Selta je izbacila Reala pa ispala od Alavesa. Igraju toplo hladno celu sezonu i danak uzimaju 3 fronta, kratka je klupa za to.

Protiv nas™ se ocekuje 1 napaljenost i motiv, tako da mogu lagano da zanemare sve sem tog dvomeca. Bas kao i mi™ :D

Link to comment

Selta je izbacila Reala pa ispala od Alavesa. Igraju toplo hladno celu sezonu i danak uzimaju 3 fronta, kratka je klupa za to.

Protiv nas™ se ocekuje 1 napaljenost i motiv, tako da mogu lagano da zanemare sve sem tog dvomeca. Bas kao i mi™ :D

 

Mislim da svako ko iole zna Murinja jasno mu je sta je on onim intervjuom posle meca sa Celsijem mislio sa pricom oko "matematicke mogucnosti" - prevod: nemojte da se ljutite na nas sto cemu protiv Spursa najverovatnije da istrcimo sa nekom decom (i Rooneyem)  :D

Edited by MancMellow
Link to comment
  • 2 weeks later...

Ajax opet sa klincima izgleda

 

Sabijeni na svojoj polovini i iz dva prelaska centra vode 2:0 posle pola sata 

Edited by levi
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...