Jump to content
IGNORED

Kafa


dig_chohano

Recommended Posts

Joj, evo ga primerak najgorih od svih!!! Decaf "kafa"?! Pa kakva je to "kafa"? Čemu to služi? Jbt, ti garant piješ i bezalkoholno pivo...
Mnogim ljudima kofein smeta, a meni je trenutno zabranjen. Decaf je za nas iz raja izašao.
Link to comment
Joj, evo ga primerak najgorih od svih!!! Decaf "kafa"?! Pa kakva je to "kafa"? Čemu to služi? Jbt, ti garant piješ i bezalkoholno pivo...
probaj, bre, prvo, sta odma` zvocas ko uvredjena strina :lol: ako tokom dana popijem 2-3 turske iz velike solje za caj + 7 espresa i bar 1 nescafe espresso, a pije mi se kafa dok citam u krevetu pred spavanje, pa jasno je da cu tu da uzmem; ima jacinu i dobar ukus, a ne dovodi mi cukarac u neposrednu opasnost wink.gif glede bRezalkoholnog piva, povremeno ga popijem, da. ali ne ovde, jer ga ni nema :lol: nego kad sam tamo, a ne zelim da se usljemam ki prase :rolleyes: sto se mene tice, ima potpuno isti ukus kao i standardno pivo.
Link to comment
whatever next? šampanjac za decu? :rolf:
Da si ti ziva i zdrava, eno puni rafovi. Za sva slavlja porodicnog i slicnog karaktera, gde je puno bolesnika, religioznih koji ne smeju da piju, trudnica, i dece, naravno - slatki penusavi sok od grozdja u flasama kao sampanjac, otvara se sa pop! itd. Meni je grozno slatko, ali prodaje se, koliko vidim.
Link to comment

ponekad imam utisak da sam okruzena napaljenim 15-godisnjacima koji zele da svet misli kako su odrasli <_< vreme je za jos jednu solju , crne gorke tekucine ^_^

Link to comment
Meni je kafa jedan od ultimativnih užitaka života. Zgrožen sam saznanjem da nekima nije.Po meni je jedina prava kafa ona koja odgovara opisu pakla: vrela, gorka, crna, jaka. Zgrožen sam saznanjem da nekima nije.Pijem hektolitre kafe dnevno. Zgrožen sam saznanjem da neki piju manje.Grozim se ljudi koji u kafu stavljaju svašta (izuzimam uživaoce irske kafe). Zgrožen sam saznanjem da se oni groze prave kafe.
zaboravih da te pitam, a sta mislis o onima sto vole drugima da se (izvinjavam se) pokenjaju u kafu?
Link to comment

Nisam uzimao u obzir doping sredstva koja se sa razlogom nude velikanima amisli na PDF Sport. A i ima pod "Šta stavljate u kafu? - neke druge gluposti"

Edited by dig_chohano
Link to comment
Ti mora da si ovaj Nesadžija sa mlekom, šećerom i cimetom, kom ponekad prija. :wicked:
Ta sam. Baci me lavovima... :blush:edit: without cimet Edited by dranata
Link to comment
Kad mi sazri vreme za ban, ti da me banuješ, neću da ginem od ruke fićfirića.
Važi se, al da se inkriminišeš na Politici, tamo smem da sečem :)e, check out sliku moje šolje, gle kako sam je ''nagazila'' :D
Link to comment

Lavovi su trenutno zauzeti, svrati ujutru, oko doručka.1104_lions_for_jesus.jpgedit: 2 valk: Gde je slika? Btw, u Merkuru imaš šolje od 0,5 l, kažu da su za supu, al šta znaju oni...

Edited by dig_chohano
Link to comment
Grozim se ljudi koji u kafu stavljaju svašta (izuzimam uživaoce irske kafe).
ovo ti nije bas sasvim konzistentno, jer sustinski, nema razlike izmedju cimeta i viskija, ako si vec kafe-cistunac kako se hvaliskafa mi je jedno od sranja koje povremeno moram da popijem ne bih li se razbudio. preferiram instant jer mi je uostalom svaka gadna a on se ubedljivo najlakse/najbrze zbrlja Edited by Zverilla
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...