Jump to content
IGNORED

Neispravna hrana: Alert topic


Tale

Recommended Posts

  • 2 months later...

Treba da čudi što te prodavnice i ta firma uopšte postoje.

 

Mora negde da se zasere kod nas, pa to ti je. Naspram ovom ludilu sa slike, na severu Backe narod prica da je Matijevic dobar poslodavac i da pazi na svoje ljude. Ocigledno stedi na drugoj strani :isuse:

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ja na ovo ne obracam paznju, kada vidim kakvu glistu/crva samo je/ga smotam u usta i kao da nista nije bilo. ako ih ima vise, posle ne moram da rucam, tj. ustedim jedan dan rucak.

 

meni se samo jednom ovo desilo i to sa slaninom. keva kupila komad slanine u lokalnoj radnji, ali nije klasicna mesara, ima svasta jos nesto pored mesa. no, dosla kuci i da isece komade i da ubaci u jelo, kad ono... mogao sam da prodajem negde na pijaci ovima sto idu na pecanje. crva koliko hoces i neces.

 

zapakovala ona to i odnela da vrati. prodavac u soku. odelo sjebano! valjda je bio sef i sve je proslo bez ubedjivanja ili cega vec. uredno je vratio novac i izvinuo se.

 

 

 

imam i ja licne dogodovsine, ali nisu ovako surove. light varijanta i ispao sam jos i "neobrazovan" kada sam vratio u mesaru.

 

zapravo, toga se plasim vise nego da vidim gliste/crve/stavec.

Link to comment

ovo se navodno, po komsijskom pricama, redovno desava u lokalnom Maxiju

Meso u Maxi ne kupujem godinama, ne mogu da podnesem miris koji dopire iz njihovih vitrina. Ne kupujem ni u Matijevićevim, na ovu fotku nabasao.

Mora negde da se zasere kod nas, pa to ti je. Naspram ovom ludilu sa slike, na severu Backe narod prica da je Matijevic dobar poslodavac i da pazi na svoje ljude. Ocigledno stedi na drugoj strani :isuse:

Moguće, mada mi radnici u lokalu na pijaci ne izgledaju preterano zadovoljni. Onako, kroz izlog.

 

Cenim, recimo, gest mesara koji mi je diskretno odmahnuo glavom kad sam jednom ušao u jednu mesaru da kupim nešto i pitao za neko meso. Zahvalio sam se i izašao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...