Jump to content
IGNORED

kulinarski hejt


Amelija

Recommended Posts

Kecap na bureku.
Tako je. Na burek ide samo ajvar - kao u jednoj pekari u Boru u ulici kralja Petra, ili - kako ja radim ponekad - pospem seckanu glavicu belog luka pa stresem čašu kiselog mleka, onog običnog 2,8 posto masnoće :naughty:
Link to comment
Na burek ide samo ajvar - kao u jednoj pekari u Boru u ulici kralja Petra, ili - kako ja radim ponekad - pospem seckanu glavicu belog luka pa stresem čašu kiselog mleka, onog običnog 2,8 posto masnoće :naughty:
A spoiler neki ?Ipak je ovo hejt!!!!
Link to comment
Ne znam šta je gore, da li kašika, ili sečenje špageta(ili druge duge testenine).
glupo je i sečenje, al baš ovako mi neki Talijani rekoše (tipa ako već nemaš pojma onda nemaj pojma do kraja i seci, a ne izigravaj kuloću glupom kašikom)inače mrzim i majonezaste salatesalata mi služi da se osvežim a ne da se omastim
Link to comment
ja pomme frites volim samo sa kecapom. nige vise mi kecap ne ide.
Ja ne cenim nešto ni pomfrit, ni mekog donaldsa, a generalno ne ljubim ni slatkaste soseve... ali pomfrit sa western sosom iz meka - uh što volem! Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment

A vi o tome sve vreme. :blush:edit: Pa što bi neko tako jeo? :blink: To ko da sipaš pivo iz limenke u čašu (Doroti u ''Nepristojnim ljudima'').

Edited by foton_u_mirovanju
Link to comment
Pizza burek
Pizza burek je win stvar, ne znam šta je vaš problem...Moj hejt ide na sveto nejestivo trojstvo: kelj, karfiol, praziluk... A karfiol naročito pohovani.stewie+griffin+broccoli.jpegPodavili se s njima dabogda, makrobiotičari!
Link to comment
:Hail: Ceo Bucko-sistem pica sa prelivima, pavlakama, onim majonezastim ''salatama'' - ua!
Pice su im vrlo prosečne ili ispodprosečne (ne pamtim, davno sam jeo poslednji put), tako da uopšte ne razumem tu pomamu koja traje već godinama.
Link to comment
a onda ... primetim do mene sirotog štedišu, navukao kapu preko obrva, sav se stis'o, poručio duplu čorbu i 5 parčadi leba, pa me gleda, natrp'o celu krišku leba u usta pa zin'o i gleda me i sve mi presedne, jebogabog, neka ide po kontejnerima kad nema za parče mesa, šta meni kvari tek
bitno da zdral, kikiriki i kokakola ne mogu na now eating...
Link to comment
Pizza burek je win stvar, ne znam šta je vaš problem...Moj hejt ide na sveto nejestivo trojstvo: kelj, karfiol, praziluk... A karfiol naročito pohovani.stewie+griffin+broccoli.jpegPodavili se s njima dabogda, makrobiotičari!
Praziluk? :blink: Btw, na slici je brokoli. Njega si izostavio iz tog trojstva?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...