Jump to content
IGNORED

Svi naši pumpaši


Jerry

Recommended Posts

Vinjeta za Madjarsku ima na OMV pumpama i aktivira se elektronski, nema nikakvog papira niti se bilo sta lepi na soferku, kao u Sloveniji.

 

Za Austriju cu proveriti kako funkcionise, pa cu pisati za jedno 2 nedelje, a mozda i ranije :D

Link to comment

Edit: hteo copa da kvotujem, a kvotovao Miloša.

 

Znam da u A ima odmah posle granice, reko možda ima i on line varijanta, mada nisam tražio, na on line Mađarsku su me uputili drugi. 

Ne vidim da može lakše, minut, stigne na mail, ćao. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Hvala... i u Sloveniji je tako... mene nervira sto cu morati 2 vinjete da uzimam za 11 dana u Austriji ili da se svercujem lokalnim putevima od Beca do granice sa Madjarskom ili do Graca od granice sa Slovenijom :D

Link to comment

Austrijsku sam ja poslednji put kupio na nekoj od madjarskih pumpi na autoputu Budimpesta-Bec pre granice. Nazalost ne moze online, ni austrijska, ni slovenacka, jer mora da se lepi za vetrobran. Madjarska je kulturica, samo ti ubace tablice u sistem.

Link to comment

Da, ja sam za Mađarsku uzeo u Molu i za svaki slučaj sam sačuvao račun i to je bilo to.

 

Mogao si i on line.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:Jova:

Link to comment

Jel moguce da je jebeni benzin opet skoro 150 dinara, dizel 5-6 dinara skuplji jos... Mislim, snalazim se uvek za to bez problema ali zlo i naopako, bas je previse.

Link to comment

Zato imas one kartice gde imas i popust. Recimo ja imam neku karticu gde kod Lukoila imam 5 dinara popust po litri. Sad sam napunio gorivo do cepa, izaslo me 143 dinara... Kod OMV isto imas 2 ili 3 dinara popusta, kod NIS/Gasprom takodje... a da je skupo, to stoji. U Makedoniji je 130 dinara (65 denara") na svakoj pumpi, a dizel im je 101 dinara (50.5 denara) pa ti vidi razliku. Kolega mi rece da preko 80 dinara ide drzavi od cene litre benzina, sto je bas mnogo.

Link to comment

Naravno, sve ide na jebenu akcizu. 

 

Nadam se da ćemo jednog dana koristiti isti taj benzin za paljenje nekih državnih institucija.  :misko: 
 

p.s. Ako sam prekršio neko pravio foruma, ovim piromanskim napadom - šalio sam se. Ako ne, nisam.  :naughty:

Link to comment

Vozio sam pre 3-4 godine automatik nekih 200 km otprilike... malo grad malo autoput....lepo ide  :D ali ja sam ipak za ove rucne menjace... nekako mi je sigurnije :D

Link to comment

Vozio sam pre 3-4 godine automatik nekih 200 km otprilike... malo grad malo autoput....lepo ide  :D ali ja sam ipak za ove rucne menjace... nekako mi je sigurnije :D

 

Ama bre, nisam mislio na menjač, nego na:

 

c3028e956910-1920x1080.jpg

 

Jedino njemu možeš da napuniš rezervoar do vrha za 143 dinara, i to ako već imaš ulje. :lolol:

Link to comment

:lolol:

 

E to nikad nisam vozio... ne volim motore, nisu mi dovoljno stabilni, a imao sam drugara koji se bas dobro izlomio kad je pao, pa mozda je i to razlog odbojnosti.

 

Al da je dobra fora, jeste.. :lolol:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...