Jump to content
IGNORED

Beogradski bioskopi


kim_philby

Recommended Posts

Slatka je mala, vredi gledati zbog nje i Toma Waitsa. Covek je ukrao ceo film. :Hail:
planiram cim film doglavinja u beogradske bioskope unistene uzasima globalnih blokbastera (copyright miki manojlovic & goran paskaljevic) gde sada nema vise od 30 prikazivackih sala...
Link to comment
planiram cim film doglavinja u beogradske bioskope unistene uzasima globalnih blokbastera (copyright miki manojlovic & goran paskaljevic) gde sada nema vise od 30 prikazivackih sala...
A, šta, kao bioskopi u Beogradu, skupa sa repertoarom, bolji su nego pre dvadeset godina?
Link to comment

naravno da nisu. ali isto tako je jasno da beograd film koji je bio truo kao kvaran zub nije mogao biti spasen.odnosno danas je situacija bolja nego pre 10 godina a bila bi jos bolja da je drzava omogucila poreske olaksice za razvoj prikazivacke i uopske kinematografske delatnosti.od 2002 naovamo dobili smo dva multipleksa i rodu sa 20 prikazivackih sala u beogradu. zoran cvetanovic je konacno dobio sve dozvole i krenuo je da radi i bioskop u novom sadu.patoloska fokusiranost na beograd film i njegov lanac bioskopa kao viabilni prikazivacki konglomerat je samo usporila ovaj proces. beograd film je trebao biti prodat odmah a novac ulozen u dalji razvoj bioskopske mreze u gradu. podsetimo ceo beograd film je imao 14 platana )koliko se ja secam).pri tome opet ne kazem ovo ja vec zoran cvetanovic a on covek se valjda razume u to.neme interesuje tvoje misljenje o ovome. zasto mi deluje da se ne slazes s mnom. ili sam samo postao paranoik.

Edited by kim_philby
Link to comment
naravno da nisu. ali isto tako je jasno da beograd film koji je bio truo kao kvaran zub nije mogao spasen.
Silogizam.
odnosno danas je situacija bolja nego pre 10 godina a bila bi jos bolja da je drzava omogucila poreske olaksice za razvoj prikazivacke i uopske kinematografske delatnosti.
Zamena teze u svakom kontekstu u kome 10 nije jednako 20. Zatim, nametnuta sumnjiva konstatacija, pa proizvoljna priča nadovezana na nju.
od 2002 naovamo dobili smo dva multipleksa i rodu sa 20 prikazivackih sala u beogradu. zoran cvetanovic je konacno dobio sve dozvole i krenuo je da radi i bioskop u novom sadu.
Onda prazne parole o razvoju koje kulminiraju u konačno dobijenoj dozvoli u Novom Sadu, koja opet nije zamena teze samo ako govorimo u kontekstu u kome je Novi Sad drugi naziv za Beograd, jer o njemu govorimo.
patoloska fokusiranost na beograd film i njegov lanac bioskopa kao viabilni prikazivacki konglomerat je samo usporila ovaj proces.
Patološko... :lol:
beograd film je trebao biti prodat odmah a novac ulozen u dalji razvoj bioskopske mreze u gradu. podsetimo ceo beograd film je imao 14 platana )koliko se ja secam).
U koje li si ti ovde periode zalutao... Ili, govoriš, o drveću platanima? :unsure:
pri tome opet ne kazem ovo ja vec zoran cvetanovic a on covek se valjda razume u to.
I, Brut je dobar čovek, ali ja nisam okupljeni građanin.
neme interesuje tvoje misljenje o ovome. zasto mi deluje da se ne slazes s mnom. ili sam samo postao paranoik.
Misliš da se ne slažem sa tobom zato što sam to i napisao. :wub:
Link to comment

u jeftini sofizmi kao zamena za argumente. koliko kvalifikacija pa onda wub. ovo je neka predigra ili sta. ako oces da ti pojasnim probacu ovako: cekati da drzava resi pitanje komercijalne bioskopske mreze tako sto ce spasavati beograd film od njega samog je bilo prilicno naivno ako ne i glupo.oprosti sto sam digresirao ka novom sadu kapiram da krug 2 ne trpi ovakve stranputice. takodje na kraju dana kupac beograd filma je bio nikola djivanovic covek blizak g17+ i bivsi savtenik ministra mladjena dinkica. goran paskaljevic je takodje clan g17+ pa je mogao pitati partijske drugove sta se tu desava.meni malo ide na zivce kukumavka glede komercijalnih bioskopa kada je to bas ono sto je sve ove godine nedostajalo. odjavljujem se sa teme posto ocigledno o njoj vec sve znas pa da ne trosim prstice.

Link to comment
u jeftini sofizmi kao zamena za argumente. koliko kvalifikacija pa onda wub. ovo je neka predigra ili sta. ako oces da ti pojasnim probacu ovako: cekati da drzava resi pitanje komercijalne bioskopske mreze tako sto ce spasavati beograd film od njega samog je bilo prilicno naivno ako ne i glupo.oprosti sto sam digresirao ka novom sadu kapiram da krug 2 ne trpi ovakve stranputice. takodje na kraju dana kupac beograd filma je bio nikola djivanovic covek blizak g17+ i bivsi savtenik ministra mladjena dinkica. goran paskaljevic je takodje clan g17+ pa je mogao pitati partijske drugove sta se tu desava.meni malo ide na zivce kukumavka glede komercijalnih bioskopa kada je to bas ono sto je sve ove godine nedostajalo. odjavljujem se sa teme posto ocigledno o njoj vec sve znas pa da ne trosim prstice.
:lol: Čuj, sofizmi... Ovo ti je novi u nizu demagoških bisera iz prvog posta...Menjaš teze, i truješ nekakvom politikom...A, to je baš za :wub: zato što toga inače ima tako malo u ovom našem svetu...
Link to comment

ne menjam teze vec pokusavam da razgovaram sto je s tobom gotovo nemoguce ali to sam vec morao znati. ako su tvoja pitanja da ili ne pitalice onda ovako mali igrakoz.ajant-sofist: da li je pre 20 godina bilo bolje glede bionja u beogradu.demagog-politikant-uopce-djubre-filbi: danaravno to nema veze sa kukumavkom ona dva doajena koja i onako gledaju kako samo da maknu neku stotinu hiljda evra za film o kome nikada nece napisati finansijski izvestaj i koji ce potonuti na festivalskoj liniji trst - kijev (obavezna nagrada zlatni pravoslavni vitez za paskaljonija). :wub:

Link to comment
ne menjam teze vec pokusavam da razgovaram sto je s tobom gotovo nemoguce ali to sam vec morao znati. ako su tvoja pitanja da ili ne pitalice onda ovako mali igrakoz.ajant-sofist: da li je pre 20 godina bilo bolje glede bionja u beogradu.demagog-politikant-uopce-djubre-filbi: danaravno to nema veze sa kukumavkom ona dva doajena koja i onako gledaju kako samo da maknu neku stotinu hiljda evra za film o kome nikada nece napisati finansijski izvestaj i koji ce potonuti na festivalskoj liniji trst - kijev (obavezna nagrada zlatni pravoslavni vitez za paskaljonija). :wub:
Ti si rekao da se odjavljuješ iz razgovora... :unsure: Ali, to je bio samo potez...Opet zamene teza. Političke besmislice... Hej, neku stotinu hiljada evra... Hej, pa sa koliko ništica se to piše? (1, 2, 4... :wacko: ) Stalo mi do neka dva doajena...Ali, "naravno to nema veze"... :lolol: Edited by Ajant23
Link to comment
hej, u pravu si. ne znam sto se uopste uzbudjujem. meni ni iz dzepa ni u dzep.sada se stvarno odjavljujem.
:lol: Verujem ti da se sada stvarno odjavljuješ. Doduše, ne verujem ti da se uzbuđuješ... :wub:
Link to comment
Get a room !!!
dal si ti normalan:Dpa ja sam i u ovoj 'sobi' zatvoren sa ovim jezickim sadistom protivu svoje volje.ako ima ovde i ima neke erotike to je onda cist snuff. Debbie does Saw in the Hostel nazi_marathon_man.jpg Edited by kim_philby
Link to comment
  • 1 year later...
  • 2 years later...

Verovatno ste videli da je zatvoren Kolosej. Usce najavljuje da ce to kratko trajati i da ce se nastaviti sa delatnoscu prikazivanja filmova, ali ono sto je deprimirajuce su izjave distributera u pogledu dela trzista koji im predstavlja prodaja ulaznica u Koloseju.

Predstavnici "Milenium filma" i "Taramaunta" u izjavi Tanjugu rekli su da su neprijatno iznenađeni tom vešću i da zatvaranje "Koloseja" predstavlja ozbiljan udarac.- "Kolosej" je bioskop koji je, što se naših filmova tiče, činio oko 35 posto tržišta. Imajući u vidu opšte uslove na tržištu, možete razumeti šta jedan bioskop, ako ima toliki udeo, znači ne samo za nas, već i za druge distributere koji se bore da bioskop kao takav opstane kod nas - rekla je Danijela Milošević iz "Taramaunta".
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...