Jump to content
IGNORED

Bela Tehnika i mali kućni aparati


msmodesty

Recommended Posts

Najbolje da peremo ves na ruke.

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

Pa kol centar je u Temišvaru, tako da pošto si često tamo, može da ti opriča...
Link to comment

zato što si zakomplikovao. i onako sve rade manje-više dobro, nećeš pogrešiti bilo koju da kupiš. možda neki konkretan model i konkretan deo bude problematičan, ali to i onako ne možeš da znaš unapred.

Link to comment
  • 2 months later...

Da li bi mi neko objasnio koji je benefit no frost tehnologije u sistemu frižidera?

 

Za zamrzivač mi je sve jasno, imam neki no frost Liebherr zamrzivač već desetak godina i šljaka kao leptir; ali ne znam koji andrak to može biti korisno u frižideru. Samo će brzo rasušiti svaku namirnicu koja ostane bez poklopca.

 

Ili ja tu nešto ipak ne razumem.

Link to comment

Već dugo mi se čini da frižider ne hladi dobro. I pre neki dan baš mi ortak kaže da se i njemu činilo isto, pa je zvao majstora (imamo isti model), ovaj došao, pogledap par minuta i kao nema tu leka dobićete novi frižider, i tako bi.

Ponukan tim primeriom, pozvao sam i ja majstora. On je sada u stanu, kaže da je "normalna temperatura" za taj frižider 2-9 stepeni, meni je to nekako puno. 9 stepeni za frižider?! Pa šta to ohladi? 

 

Edit: sad me zvao majstor, biće zamena izgleda tj podneo je zahtev. :)

Edited by Mil@n
Link to comment

Odobrili mi zamenu i ponudili povrat ako neću.

 

https://www.tehnomanija.rs/kombinovani-frizider-sa-zamrzivacem/samsung-kombinovani-frizider-rb30j3600sa.html

 

Ja reko neću. Uzeću lepo 43 soma i kupiti neki drugi i opet imati 5 godina garancije.

Ako neko ima neki dobar predlog nešto što je dobro na akciji nekoj i sl, pucajte, bacam se u potragu. Oko 50 tisuća, ili malo više za pravu stvar.

Link to comment

Sad me zabrinu, imam sličan Gorenje, ali ovaj bez problema hladi dosta dobro. Ali, kakav je to smrtonosni kvar kod kojeg ne vredi popravka, nego odma novi? Blesava stvar.

Link to comment

Ja sam moj kupio pre 4.5 godine, ovaj što sam okačio je model koji mi nude umesto mog. 

Verujem da je to samo jedna serija koja je bila problematična.

Desilo se i meni i najboljem ortaku, jednostavno prestane da hladi ili hladi jako jako slabo. Kod ortaka ušao, bacio pogled minut i kao "dobićete novi".

 

Jebem li ga...

Link to comment

Ja ću uzeti ovaj ili ovaj za par nedelja verovatno, čim budem dobio ključeve novog stana  :misko:

 

Pustio sam gospođu da analizira performanse i funkcije koje imaju frižideri, na kraju smo došli do ova dva. Doduše ovo jeste preko tvog budžeta ali eto....

 

edit: typo

 

Odobrili mi zamenu i ponudili povrat ako neću.

 

https://www.tehnomanija.rs/kombinovani-frizider-sa-zamrzivacem/samsung-kombinovani-frizider-rb30j3600sa.html

 

Ja reko neću. Uzeću lepo 43 soma i kupiti neki drugi i opet imati 5 godina garancije.

Ako neko ima neki dobar predlog nešto što je dobro na akciji nekoj i sl, pucajte, bacam se u potragu. Oko 50 tisuća, ili malo više za pravu stvar.

Edited by Behemoth
Link to comment
  • Redoran changed the title to Bela Tehnika i mali kućni aparati

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...