Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 0/2, MLB 1/2. Reprezentacije retko donesu novac, a tako je bilo i juce. Ocajni rezultati. Belgija samo 2-0, igrac vise tokom celog drugog poluvremena. Madjari gube od Andore (ovo bih vec svrstao u grupu sumnjivih meceva). MLB polovicno, no tu se ne mogu buniti previse. Cleveland je nekako dosao do pobede, dok je Houston porazen protiv Angelsa. Lep minus juce, no sada sledi vikend, pa se nadam boljem ucinku.

 

 

Fudbal

 

Scotland-England X2&2+

 

Club Universitario Sucre-Nacional Potosi 3+

 

Petrolero Yacuiba-Sport Boys 3+

 

Burkina Faso-Angola 2+

Ivory Coast-Guinea 2+

Senegal-Equatorial Guinea 2+

 

Kvote, 1.62, 1.73, 1.53, 2.33.

Ponovo odigrah nesto sa reprezentacijama. England ne verujem da moze izgubiti, a dva gola nisu prevelika cifra, nadam se. Afrikance ispratih opreznije, oni su uvek teski za procenu. Tu su i dva para iz Bolivije; ovaj u Sucreu mi deluje verovatnije za golove.

Prve dve stvari su na kombo tiketu.

 

 

MLB

 

Boston-Detroit 1 (Sale-Verlander)

 

LA Dodgers-Cincinnati 1 (Wood-Wojciechowski)

 

Washington-Texas 1 (Gio Gonzalez-Perez)

 

St. Louis-Philadelphia 1 (Carlos Martinez-Pivetta)

 

Kvote, 1.45, 1.40, 1.45, 1.45.

Sale je odlican na svom stadionu, 4-1, 2.23 ERA, 0.77 WHIP; vecernji termin, 3-1, 2.98 ERA, 1.02 WHIP. Verlander dosta losiji na strani, 2-4, 6.52 ERA, 1.70 WHIP; vece, 3-2, 4.54 ERA, 1.35 WHIP. Timski trend, Boston 6-4, Detroit 6-4. Tekuca serija, 1-0 za Red Soxe; sezonska serija, 3-2 za Detroit.

Wood je 2-0, 2.30 ERA, na 3 starta protiv Redsa. Trend od 3 starta, Wood, 3-0, 0.00 ERA, 0.98 WHIP; Wojciechowski, 0-0, 5.40 ERA, 1.40 WHIP. Ucinak ekipa, LA Dodgers 5-5, Cincinnati 5-5. Serija, 1-0 za Dodgerse.

Gonzalez je 4-2, 2.55 ERA, na 10 nastupa protiv Rangersa. Perez nije nastupao protiv nationalsa; u mecevima interlige je, 5-5, 4.32 ERA, na 15 nastupa. Pogled unazad, Gonzalez, 2-0, 3.57 ERA, 1.36 WHIP; Perez, 0-1, 7.80 ERA, 1.87 WHIP. Odnos pobeda i poraza, Washington 7-3, Texas 4-6. Texas je dobio mec na otvaranju serije.

Martinez je 2-0, 3.21 ERA, na 5 nastupa protiv Philliesa. Poslednji startovi, Matinez, 1-2, 3.32 ERA, 0.97 WHIP; Pivetta, 1-0, 5.02 ERA, 1.74 WHIP. Ucinak ekipa, St. Louis 3-7, Philadelphia 4-6. Cardinalsi su nocas prekinuli niz od 7 poraza i poveli u tekucoj seriji sa 1-0.

Prva dva para su u jacoj grupi.

 

Prateci tiket, San Francisco 1, Houston 1, Baltimore H2(+1.5), Cleveland 1, Arizona 1, Seattle H1(+1.5). Kvota 15.07.

 

Vikend je, pa odigrah jace; nadam se da ova subota nece biti turbulentna kao pojedine, u skorije vreme.

Edited by Miljenko
Link to comment

Danas iskombinovah ovako:

 

Halep - Ostapenko  3 seta

Crna Gora - Jermenija  3+

Norveska - Ceska  GG

 

sistem 3/4:

Azerbejdzan - S.Irska  X

Kazahstan - Danska X

Poljska - Rumunija  1&GG

Slovenija - Malta  X-1&NG

Link to comment

Odvalio sam ih u 3 minuta :D Da Ostapenko izima 4. gem. Idioti dali kvotu 2.1 na njen servis. I ja zategnem jako. I sitnije na brejk u petom gemu po 3.6. I mala dobi oba.

 

Sad se nadam i drugom setu, imam nekokiko tiketa, najveci po 8.8. Ako izjednaci na 3:3 moci cu da branim.

Link to comment

Ostapenko, zenicu te  :thumbup:  :thumbup: edit, tek kad sam rifresovao stanje na planetwin racunu sam se sokirao koliki iznos se pojavi :O Sve sam sitno, ali dosta bilo tiketa da mala uzima set, nisam ni bio svestan koliko, a kvote od 4 do 8.8. Sad mi ostalo 2:1 za Halep kao najveci tiket, al ima 3 sitna da mala uzima po kvotama 6 i 8. pa mi skoro svejedno, jos ce da se uveca blagajna :D

Edited by Timmy
Link to comment

Ce te banuju. :D

 

necu pricati cifre, ali sam pre 7 dana uplatio neku kintu na taj nalog. I skoro svaki dan dizao visestruko. Prosto neverovatna serija koja je danas dozivela kulminaciju. Sad cu malo da iskuliram. Skidam posle i ove pare pa u shoping :D

Link to comment

necu pricati cifre, ali sam pre 7 dana uplatio neku kintu na taj nalog. I skoro svaki dan dizao visestruko. Prosto neverovatna serija koja je danas dozivela kulminaciju. Sad cu malo da iskuliram. Skidam posle i ove pare pa u shoping :D

Kakav shopping plati si more Grcka. ????

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...