Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Nemoj da ides na isrok. Na istoku su i dalje zabranjeni. Na svakom derbiju poslednjih par sezona dodje do manjeg ili veceg kokanja izmedju te grupe navijaca i delom navijaca koji preskoce sa severa, delom obicnim zvezdasima koji se nadju na putu. Retko bude bas sranje i moze da se izbefne, al desavalo se i da bude makljanja i kad ne ocekujes.

 

Moj ti je savet da ili ides na jug gde su samo grobari ili na zapad ka jugu, jer na zapadu nikad nema sranja (na marakani)...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Link to comment

na stadionu czv sam uvek išao tamo(jugoistok) i nikada niti jedan problem nisam imao. zabranjeni dok su postojali su išli u onaj kavez, a resto notmalnih je bio od kaveza ka centru, na taj sektor sam mislio

Link to comment

Kad izbije neko sranje uvek ide preko istoka. Najsigurnija tribina za derbi je zapad. Ja ne pamtim da je bilo tuče ili intervencije policije na zapadu.

Link to comment

najsigurniji je položaj u fotelji na gajbi. samo bez vidljivih obeležja kluba za koji navijate. najveće su šanse za sranje oko stadiona. jeste bilo je sranje na istoku ka severu i na centru pre par godina i to je to

 

bez brige hazard i javi kakvi su ti utisci sa utakmice, pošto pretpotavljam da nisi bio 100 godina, a gledao nešto manje. bar te ovde(na sportu) nije bilo

:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...