Jump to content
IGNORED

Crvena zvezda - Partizan, 155. put, nedelja 19h (TV Arenasport 1)


Milosh76

  

40 members have voted

  1. 1. Ko ce pobediti u Derbiju?



Recommended Posts

Veciti derbi, se igra u nedelju 27.8. u 19h na stadionu "Rajko Mitic"

 

Cene karata: sever i jug 800, istok 1200, zapad 1500 dinara,  prenos Arenasport1.

 

Na centru će opet biti Danilo Grujić, potvrđeno je na sajtu Fudbalskog saveza Srbije. Pomoćnici su Milovan Ristić i Dalibor Đurđević, četvrti sudija je Nemanja Petrović, iza golova Ilija Brdar i Nenad Đokić.

 

 

Posle evropskog cetvrtka sledi nedelja i novi derbi. Zvezda je u boljoj formi, igra bolje, igra dosta drugacije nego predhodnih sezona. Partizan je protiv Olimpijakosa pokazao da moze da se nosi sa jakim protivnicima, a protiv Videotona, da  moze da igra vrlo uspesno bunker.

 

Teren ce biti los, na srecu vikend bez kise.

 

Posle evropskih utakmica u cetvrtak, bice jako umorni, emotivno i psihicki iscrpljeni, a ko ispadne bice im samopouzdanje poljuljano.

 

Zvezda ce igrati bez Jovicica, Partizan u punom sastavu.

Edited by Milosh76
Link to comment
  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Toni Sumaher

    66

  • kud u maglu Simoviću

    59

  • levi

    48

  • gervasius twinkleminkleson

    44

Posle evropskih utakmica u cetvrtak, bice jako umorni, emotivno i psihicki iscrpljeni, a ko ispadne bice im samopouzdanje poljuljano.

 

 

ovo je za onaj topik o frazetinama.

Link to comment

Bolje to, nego da sam navijacki napisao da ocekujem laganu pobedu  :D

 

Inace sude Mazicevi pomocnici, samo nema "najboljeg" u svojstvu glavnog sudije

Edited by Milosh76
Link to comment

ne znam sta se ceka sa uvozom inostranih arbitara za derbi, i zasto je to toliki tabu. valjda bi trebalo da je lakse platiti nekog madjara/ceha, lupam, 5k da to sudi, nego da se svaki put vrti ista prica

Edited by Nikodije
Link to comment

Svakako treba ocekivati i sjajnu atmosferu na nasem najvecem stadionu, gdje ce pristalice vecitih rivala bodriti svoje miljenike od prvog do poslednjeg minuta.

Link to comment

Poranio si sa temom jbg. Petak ujutro si ovo trebao otvoriti. Jebe su ljudima za vikend dok ne prodje Krasnodar/Videoton.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Imam jedno glupo pitanje, mislim glupo za upucene i one koji prate nas fudbal. Idem s mladjim burazerom na derbi, a ja inace desavanja u domacem fudbalu osim toga koji je bio rezultat u derbiju i ko je sampion/osvajac kupa ne pratim godinama. Narocito preskacem navijacka desavanja. Sad, obojica smo partizanovci, pa mi je bilo logicno da kupimo karte za juznu tribinu, jelte, ali on kaze da misli da su na prethodnom derbiju Delije ustvari bile na jugu a da je sever bio prazan s nekim transparentom ili tako nesto, pa nisam siguran sta da kupujem. Je li ima neki deo tribine odvojen za navijace/simpatizere Partizana ili neka ,,neutralna" tribina? Sta da kupim, istok?

 

Hvala dobri ljudi  :unsure:

Link to comment

Nije na derbiju već na evroutakmici bila zatvorena sjeverna tribina pa su cigani išli na jug, ako hoćeš međ grobare, jug, ako hoćeš neutralno/mješovito istok/zapad prema jugu.

Edited by James Marshall
Link to comment

To je bilo protiv Irtisa kad je uefa kaznila Zvezdu zatvaranjem severa zbog homofobnih transparenata na severu na prethodnoj utakmici. Na tzv derbiju ce biti uobicajen raspored.

Link to comment

Zašto ka jugu, idi bilo gde na istok/zapad, što dalje od navijačkih tribina, znači centralno

 

da bi mogao da se raduje golu Partizana npr. 

 

mada manji ti je potencijal za incident na Jugu nego na Istoku u zadnje vreme. bez zezanja. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...