Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Први тим: Живковић, Раул, Распоповић, Миладиновић, Субић, Аца капитен, Ковачевић, Голубовић, Цаки, Мркић, Павков

 

Резерве: Којић, Филип Станковић, Шило, Мијаиловић, Симуновић, Томић, Нома.

Link to comment

Колико је ово мучно и одвратно...

Nije dobro je. Pobedi se u zube ne gleda. Idemo napred!!!

Bice to sve odlicno samo da legne. Nadam se da se Rumpel slaze sa mnom ???

Link to comment

Nije dobro je. Pobedi se u zube ne gleda. Idemo napred!!!

Bice to sve odlicno samo da legne. Nadam se da se Rumpel slaze sa mnom ???

Nisi u pravu. Ne branim ga,ali smo obojica insistirali da se da sansa Pakultu protiv kog ste bili. Te koji austrijanac,te nema pojacanja, te ce umremo bez Mimija...itd Kad su krenuli rezultati vratio vam se osmeh. Sto se mene tice ja sam se smorio kad je Pakult oteran i doveden no name coach of little ship...
Link to comment

Ne mora da se mraci mnogo.Nista nije tolko strasno...Imamo odlicnu ekipu i tu je Toncev napravio odlican posao,ali ne razumem sta radi ovo s trenerima.Jevic NEMA POJMA....znaci covek treba da stazira jedno 2-3 sezone ,pa mozda i bude dobar trener.Ekipa nema ni jednu akciju,ne zna se ko gde ide...kad se radi presing i kako ...Znaci rasuloo...al nije ni obn kriv jel covek nema nikakvog iskustva!

Nama treba samo jedan kvalitetniji trener da poveze malo redove i bicemo strasna ekipa.Sreca sto iz ovako lose igre ,nismo izgubili bodove....ostali smo samo bez kupa.

Nadam se da ce ako ima bar malo casti i obraza da podnese ostavku i prizna da jednostavno nije dorastao situaciji u klubu...

Link to comment

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/53935/skandal-na-cairu-sudija-iz-nisa-danilo-grujic-gurao-radnicki-do-pobede-iskljucio-igraca-javora-vec-u-trecem-minutu-i-to-na-kakav-na

 

Sramota od teksta!!!Jest da smo igrali katastrofalno ,al Grujic ni jednim potezom nije nama pomogo .Jedino da je precutao lakat u glavu ili cisto simuliranje penala!!!

Al je zato precutao cisto igranje rukom igraca javora u 16...
Link to comment

Al je zato precutao cisto igranje rukom igraca javora u 16...

A osim toga bilo jos toga sto je precutao zbogcrvenog i penala koji je opravdano svirao.Meni je zao sto su igraci Javora dobili aplauz jer ga nisu nicim nisu zasluzili osim bobemosti.Valjali se ,glumili...odugovlacili i konstantno vrsili pritisak na sudilu bez razloga...

Link to comment

A osim toga bilo jos toga sto je precutao zbogcrvenog i penala koji je opravdano svirao.Meni je zao sto su igraci Javora dobili aplauz jer ga nisu nicim nisu zasluzili osim bobemosti.Valjali se ,glumili...odugovlacili i konstantno vrsili pritisak na sudilu bez razloga...

A dobro, dve mrtve sanse, par opasnih situacija. Mada bi iz revolta i crni djavo dobio aplauz.
Link to comment

http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/53935/skandal-na-cairu-sudija-iz-nisa-danilo-grujic-gurao-radnicki-do-pobede-iskljucio-igraca-javora-vec-u-trecem-minutu-i-to-na-kakav-na

 

Sramota od teksta!!!Jest da smo igrali katastrofalno ,al Grujic ni jednim potezom nije nama pomogo .Jedino da je precutao lakat u glavu ili cisto simuliranje penala!!!

Upravo promeniše naslov teksta. . . Jak je savez Tončev i Kokeza
Link to comment

Nisi u pravu. Ne branim ga,ali smo obojica insistirali da se da sansa Pakultu protiv kog ste bili. Te koji austrijanac,te nema pojacanja, te ce umremo bez Mimija...itd Kad su krenuli rezultati vratio vam se osmeh. Sto se mene tice ja sam se smorio kad je Pakult oteran i doveden no name coach of little ship...

Ja vise ne mogu da objasnjavam da ja nisam protiv Pakulta niti sam protiv Jevica. Kada je dolazio Pakult ocekivao sam trenera koji ce biti u skladu sa zadatim ciljevima kluba. Pakult je u tom trenutku bio istrosen trener koji sedam, osam godina kaska i sa rezultatima i sa klubovima. Jasno da sam u tom trenutku rekao da smo morali bolje ali posle toga naravno da sam navijao za klub i ocekivao da Pakult "vaskrsne". Pakult nije "vaskrsnuo" ali opet njegovo iskustvo i jacina tima kao i sumnjive sudijske odluke su ucinile da ga popularizujemo vise nego sto bi trebalo. Opet i ako sve to znam ipak sam bio za to da mu se pruzi sansa i da vidimo da li ce se sve to skockati. Da smo bili upravu na pocetku pokazala se i Pakultova smena. Nekada sam rezultat ne pokazuje da je neko dobar trener. Za vreme Rastavca smo imali manji fond igraca i povrede koje su usledile nakon startova na utakmicama a ne povrede na treninzima. One su bile za razliku od ove sezone jako retke. Veliki broj povredjenih igraca kao i po meni igra koja ne prati kvalitet igrackog kadra su verovatno bili preduslov za smenu Pakulta pre nego sto brod pocne da tone. I sad kazem da imamo trenere koji su dovoljno kvalitetni da nabiju kondiciju igracima i nateraju ih da trce ali koji su takticki mnogo potkovaniji od Pakulta.

Takodje nisam protiv Jevica. Ni Pakult ni Jevic nisu tu zato sto su sami dosli vec ih je neko pozvao. Navijam iz sveg srca da Jevic bude duplo bolji od Raste. Taj neko ko ih je doveo, njegovo ophodjenje prema svemu je meta kritike. Njegovo prisvajanje kluba, zatvaranje vrata svima kao i naplacivanje karata invalidima po poslednjoj informaciji (ako je tacna) ga svrstava u ..... Ostavio sam pa vi po slobodnoj volji. Ponasa se kao gazda, postavlja, menja i na kraju cemo videti koga ce okriviti za svoj neuspeh. Takvi ljudi nikada nisu krivi i nikada ne priznaju da nesto ne znaju.

Ako si dosao kao spasilac, ako mozes da obezbedis novac onda zaposli kvalitetnog trenera, direktora, sportskog i kontrolisi tokove novca. Ako razmisljas o Recku pa Jevicu... ako ne postujes decu, zene i penzionere koji ne mogu da plate 300 dinara za kartu, ako si transparentan tako sto se zakopcas do grla, ako ne razmisljas o marketingu kluba, sajtu, promociji.... ako pored svega toga kruze price o raznoraznim namestanjima, kladionicama a pitanje je sta mozemo da ocekujemo od ugovora sa igracima i strah me da ne prodjemo kao Vojvodina sa raznoraznim klauzulama i ko zna sta sve tu ima onda bre brate naravno da sam protiv i ne mogu da gradim optimizam jer ne znam za sta da se uhvatim? Sta je danas zdravo u klubu, ko od igraca napreduje, koga ce da prodamo na zimu ili leto? Gde je danas skola, da li se nesto pomaklo? Jeste malo je vremena za taj poduhvat ali da li smo doveli prave ljude, da li su se vukli pravi potezi?

 

Pravi potez uprave bi bio dovodjenje nekog kvalitetnog trenera koji ce da usmeri ekipu na pravi put. Drugi pravi potez bi bio da pusti zene, decu i penzionere na stadion bez karte. Treci potez bi bio da se ne mesaju u rad trenera. Cetvrta da se otvore prema novinarima, da pocnu da azuriraju sajt profesionalno i brzo i da na svaku trzavicu izadju momentalno sa razlozima iste, njihovim potezima i resenjem da se ne bi ponovila situacija sa skolom. Dakle vise intervjua sa trenerom, igracima, sportskim direktorom i sa drugim strukturama u klubu kako bi se video pravac kome teze, kako bi ljudi prepoznali istinske ciljeve i njihove namere. Posle ovih poteza bi me delimicno pridobili kao i verujem pet, sest pa i vise hiljada navijaca.

Do tada slaba vajda. Ne osecaju klub, ne osecaju navijace.... Sto je najgore pita se covek koji nema veze sa fudbalom i koji misli da ce prevarom (citaj sudijskim odlukama) sve resiti. Jako jadno i bedno. To je moj jedini utisak koji trenutno imam u vezi sa ovom temom....

Edited by MaErAkLoIJA
Link to comment

Jasno je da je Toncev doveo Jevica,da bi imao uticaj u sastavljenju tima..Koliko se secam prve carke izmedju Austrijanca i uprave je doslo tako sto je uprava (Toncev) hteo neke svoje igrace da vidi u prvih 11 (znam da se tu vrtelo ime Travancica).

 

Sa druge strane ni Toncevu se ne treba to zameriti,ipak je nekako organizaciono i finansiski koliko toliko stabilizovao klub.

 

Navijaci Radnickog netrebaju da ocekuju nekog predsednika koji ce resiti klubu sve probleme,jer bez novca je misaona imenica.

 

 Dok ne dodje privatizacija (a nece),mi kao i svi ostali SL klubovi (sem CZ i PFC) cemo se snalaziti i kotrljati kako znamo i umemo.

 

Do privatizacije,neki spas bi bio da imamo glavnog finansijera,kao sto je bio Ranko Stojic u Radu ili ti Dzomba u Hajduku iz Kule.

 

Bez novca,sa dugom od 2 miliona i ovo je uspeh.

 

Ja sam zagovarao pre 2 ipo-3 god,a vi ste mi se smejali da je to neizvodljivo,a dokazalo se na primeru Vojvodine da to jeste (pre godinu ipo dana,ali se naprasno stalo sa tom pricom...koliko sam skapirao) ,da 20 uspesnih kompanija i firmi iz tog mesta i blizeg regiona udje i finansiski pomogne klub.

 

 Tu bi morao predsednik kluba da ima autoritet koji po meni Toncev i poseduje i gradonacelnik koji ne poseduje,da sa svojim kontaktima i "politickom voljom" skupi 20 privrednika iz Nisa i regiona,po modelu Vojvodine (pre god ipo dana).

 

 E sad sta bi bilo kad bi bilo ....

 

 

 Nego kako se pokazao Golubovic ? Jel napreduje ? Kakve partije pruza ?

 

Sta je sa Mrkom,Totijem,Lekom,kao da su zastali u igrackom  razvijanju...Toti i Leka ic ne dobijaju sansu...pa i  Dule Zivkovic

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...