Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

Misliš, dali bismo dva komada da su oni poveli. Pre bismo se raspali na neutrone i elektrone posle 3:2. :D Užasno smo labilni, a za mene je trener eksperimentator tu najodgovorniji, iako on krivi igrače za nervozu. Da je napao Napredak bez dva dmf-a kao danas, prošetali bismo se kroz utakmicu.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

jel ti tako mračiš i kod kuće ili smo ovde na ppp?

U pravu si, pravio sam vudu seanse na poluvremenu. Pa jbt, gledaš li ti utakmicu? :lolol:

 

@KUMS: Tekma sa Kijevom ne donosi mnogo, niti uzima, Mogu da nas ugaze i da smo kompletni skroz (:woodoo:). Kljucna tekma biće sa Boysima, pod uslovom da odigramo dobar dvomeč sa Albancima, od kojih smo ipak bolja ekipa.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

đuričković uz evertona, antonov umesto čupavog, suma umesto banbija. i samo da se pomolimo velikom alahu da jovičić ne bude umesto stojketa

pre ce djurickovic mesto bambija, radin to evertona, lazni mesni na svoje ili da rotira s djurickovicem mesto.

suma nije zasluzio da igra s dosad pokazanim.

Link to comment

slažem se da suma nije pokazao ništa do tog jednog pasa tawambi za jovanovićev gol. 

 

 

@toni: jesam gledao celu utakmicu ali nisam video to o čemu ti pričaš. kladim se si za vreme bombardovanja 78 dana bio u skloništu?

Link to comment

slažem se da suma nije pokazao ništa do tog jednog pasa tawambi za jovanovićev gol. 

 

 

@toni: jesam gledao celu utakmicu ali nisam video to o čemu ti pričaš. kladim se si za vreme bombardovanja 78 dana bio u skloništu?

Jbt, pa ti ne umeš ni sa dve noge otpozadi da skrljas nekog, nego odneses kofu sa vodom pored atletske staze. :D U kom to dnevniku RTS bi Komrakov režirao veceras 3:4, da je Lutovac dao zicer? Pitam iz sklonista... :(

Link to comment

:D

 

jbt pa ti jedva dočekao nekog da se svađaš s njim lol.

 

moje viđenje utakmice je da smo zaista ličili na seoski tim sa dve zapamćene akcije koje smo forsirali celu utakmicu ali ne mogu da se složim da nam je voda ušla u uši. rad je bio samo agresivniji i agilniji na sredini terena kad dadoše i drugi gol. mi ako i obično pod đukom sredinu nemamo kako valja, plus ovaj tim nema veze sa prvim timom...

Link to comment

:D

 

jbt pa ti jedva dočekao nekog da se svađaš s njim lol.

 

moje viđenje utakmice je da smo zaista ličili na seoski tim sa dve zapamćene akcije koje smo forsirali celu utakmicu ali ne mogu da se složim da nam je voda ušla u uši. rad je bio samo agresivniji i agilniji na sredini terena kad dadoše i drugi gol. mi ako i obično pod đukom sredinu nemamo kako valja, plus ovaj tim nema veze sa prvim timom...

Ok. I kojom magijom bi ovakva ekipa okrenula preokret od 3:2? :D

 

Partizan je u utakmicu ušao mnogo bolje nego u poslednje tri, uz manjak pristojnog broja najboljih igrača. Djurickovic i Marjanovic su poslali nekoliko finih lopti, jedna je prošla. Problem u drugom je pad koncentracije u ulazak u otaljavanje posla. Rad je toliko loša ekipa da više od dva minuta ne može da pritisne u ligi ni slabije ekipe od Partizana. Posle 2:2 trebalo je dosta vremena da se saberemo, Djukic je dobro menjao i to je donelo pobedu, oni su stali na 2:3. Da smo jurili 3:2 ne vidim kako bismo dali dva gola, panika u igri bila bi kao sa Napretkom.

Link to comment

Pošto nema Gea da dam ja podršku malom Jovanoviću.

 

Nadam se da će za početak u sledećim utakmicama biti makar na klupi. Neka biraju koga će da ohlade umesto njega.

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...