Jump to content
IGNORED

Kvalifikacije za SP 2018. Rusija


Babu Bhatt

Recommended Posts

Tomas Miler je zasluzio jos jednu boginju.

 

Brazil je po imenima smijesan kao i onaj koji je primio 7 od Njemacke. Firminjo, Paulinjo, Vilijan, Renato Augusto. Nijedan ne bi imao mjesta u prvih 11 nekog velikoh kluba. :fantom:

Link to comment
  • Replies 731
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • porucnik vasic

    44

  • levi

    36

  • Cash

    36

  • Meazza

    33

Englesku sam svrstala u velike ekipe drugog reda samo zato što je fudbal nastao tamo i zato što imaju jedan wc osvojen i zato što su imali uvek barem jednog hiperpopularnog kulturološki značajnog igrača. Na terenu, POR je mnogo veća momčad.

Bravo momcad tako se govori ipak smo mi Franjevci ????. Za Engleze sam navijao zbog Owena,Sirera,Gaze.Kako su pregazili svabe 2001 u Minhenu, Middle i dan danas ne veruje.

Link to comment

Tomas Miler je zasluzio jos jednu boginju.

 

Brazil je po imenima smijesan kao i onaj koji je primio 7 od Njemacke. Firminjo, Paulinjo, Vilijan, Renato Augusto. Nijedan ne bi imao mjesta u prvih 11 nekog velikoh kluba. :fantom:

 

:lolol: bas je on zasluzio

 

Prilicno sam siguran da ce Nemcima Spanci po ko zna koji put da sakriju loptu ako se budu ukrstali. Sto se tice Brazila, bumo videli. Laznu nemacku tikataku drzace malo cvrsca sredina ovoga puta, dok je napad mnogo bolji nego 2014. godine. Bas me zanima kako ce da pohvataju Nejmara, Zesusa i ekipicu....

 

Za Engleze se slazem. Retko odvratna reprezentacija, cak ste mi i vi simpaticniji poslednjih godina.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment

Mislis ovde na defanzivu ili na psiholoske barijere? 

 

 

И на једно и друго. Аргентина је доживела прави бродолом са екипом уметника, која је 57 развалила на Копа Америка креолским стилом ( нешто слично бразилском самба), где је размонтирала и Бразил који је доминирао наредну деценију. То је њихов екивалент Мараканаза са много трагичнијим последицама. Отада играју ово јајарење и једини је Меноти излазио ииз тог шаблона.

Link to comment

Od danas pocele i prijave za karte za utakmice. Najverovatnije po zrebu zbog velikog interesovanja.

 

Najjeftinije karte za 3 meca grupne faze (vezano za reprezentaciju) 350$ a isto to + 1/8 finala 470$ 

Link to comment
  • 3 weeks later...

stadion_rusija_01.jpg

 

 

 

 

eć sada je jasno da će jedan stadion izazvati posebnu pažnju navijača. To je Centralni stadion u Jekaterinburgu, objekt izgrađen još prije 60 godina.

Za naredno Svjetsko prvenstvo Centralni stadion je potpuno rekonstruiran, ali je arhitektima promakao bitan detalj.

Ispostavilo se da kapacitet od svega 27.000 hiljada gledalaca ne zadovoljava standarde FIFA-e za domaćinstvo utakmica završnice Svjetskog prvenstva.

Kako su problem riješili organizatori? Rusi su izgradili novu tribinu s 8.000 mjesta, ali van stadiona! Zbog toga je uklonjen dio vanjskog zida umjesto kojeg je nova tribina postala integralni dio stadiona.

Nakon Mundijala tribina će biti ponovo demontirana.

 

:0.6:

Link to comment

Malo je glupa prica. Nisu htjeli da naprave jos jednog "bijelog slona". Tamo stadion veceg kapaciteta nije potreban pa su za SP dodali tu privremenu tribinu (nije lijepo priznajem) sto je ipak najbolji kompromis. To je uostalom uradio i London sa olimpijskim bazenom.

Link to comment

Pa šta su dobili time,  nisu značajno manji troškovi održavanja za 28.000 i 30.000 mesta

 

A tek troškovi izgradnje,pa rušenja zida, pa stavljanje tribine, pa rušenje, pa ponovo zidanje..

Link to comment

Dobili su stadion taman za taj grad ni vise ni manje. Smanjili su troskove izgradnje i troskove odrzavanja koja mozda nisu velika kada racunas na godinu dana ali kada to pomnozis sa 20 ili vise godina postaju velika.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...