Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

prison break nastavljam da gledam po inerciji. realno je treca sezona smece. neverovatno je da je prva sezona, gde su svi uglavnom zatvoreni kao zverovi, dramaturski deset kopalja iznad ove u kojoj su dramaturzi nesputani fizickim preprekama i pravilima, a scenaristi mogu da se razmasu kako god zele. zali boze para.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam imao neku želju da gledam PB, jer sam imao gomilu drugih serija ...Medjutim, sad je počela da se prikazuje na RTSu tako da mi se sve čini da cu sada da je odgledam polagano (1epizoda/1nedelja)*PB je prilicno nahvaljen ali koliko sam ukapirao samo prvi serijal je vredan gledanja da je ostalo sve "gnjavaža"*ako se ne smorim i ne poskidam ceo serijal

Link to comment
PB je prilicno nahvaljen ali koliko sam ukapirao samo prvi serijal je vredan gledanja da je ostalo sve "gnjavaža"
nije bas... druga sezona je solidna, treca isto nije losa ali su u poslednjih par epizoda poceli prilicno da usporavaju.
Link to comment
  • 2 weeks later...

Kako koja epizoda prolazi, sve više i više smaraju. Mislio sam da su drugi deo usrali...a onda sam počeo da gledam treći.Inače, gluma dvojice glavnih likova, braće majkla i linkolna, je kriminalno. Najgori glumci u celoj seriji. Realno, mnogo bolje se snalaze sporedni likovi poput T Baga ili Mahonea. Jako aljkav casting za glavne uloge, to je definitivno. Još im se sad u tećem delu priključuje kao jedan od značajnih likova ona mala što je glumila ćerku Nasha Bridgesa. Tek ona što veze sa životom nema. Još kao glumi neku nadrkanu i opasnu ribu...

Link to comment
Inače, gluma dvojice glavnih likova, braće majkla i linkolna, je kriminalno.
Majkl jos i nekako, ali linkoln je stvarno katastrofalan. Pretpostavljam da je izabran zbog "opasnog" izgleda i namrstene dziberske face. Dok cuti i mrsti se u pozadini moze da prodje, ali cim mu daju text, onda pocinje mucenje.Jbg, mozda u pocetnom scenariju nije bilo predvidjeno da puno prica. :)
Link to comment
Majkl jos i nekako, ali linkoln je stvarno katastrofalan. Pretpostavljam da je izabran zbog "opasnog" izgleda i namrstene dziberske face. Dok cuti i mrsti se u pozadini moze da prodje, ali cim mu daju text, onda pocinje mucenje.
A tek raskopčane košulje i izdepilirane grudi. Nema kadra u drugom i trećem serijalu da je on u nečemu drugom. Čovek kao da je na modnoj reviji a ne da ga juri pola države.
Link to comment

Druga je i Bože pomozi. Po meni sezonu je izvukao sjajni William Fichtner koji tumači agenta Alexanera Mahone-a. Jedan od retkih kome je izgleda gluma pravo zanimanje, za razliku od braće i co. U trećoj sezoni već počinju sa "krpljenjem" scenarija. Izvesno je da je serija imala smisla u prvoj sezoni i da je brižljivo pripremana, kao i da su se scenaristi našli u frci i žurbi nakon ogromne gledanosti i narudžbine narednih sezona od strane FOX-a.

Link to comment

ptc me istizovo i skinem sve i pogledam u 7 danasmeće!!123zashto sam sve pogledao?da vidim kolko glupo mozze da ode...bla bla..ko se misli da pochne ovo da gledanek razmisli bolje.gore od ove serije je samo chinjenica da ima ljudi kojima se ovo dopada.idem na antipreporuku

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...