Jump to content
IGNORED

Prison Break


Zeka Peka

Recommended Posts

Ја хвалила серију, навукла на њу све редом, али од ове последње епизоде (304) се нешто мислим да баталим... :mellow:

Link to comment
  • Replies 238
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    24

  • Lloyd Wyman

    15

  • nbg4ever

    15

  • Filipenko

    13

:lol:ista prica (sad jos zovu i pitaju kada ce nove epizode :D ), al' ja nikako da pocnem s' trecim serijalom. kako slusam komentare onih koji su vec gledali, sve manje mi se i pocinje. <_<

Link to comment

snimio trecu i cetvrtu, ama sam odustao od gledanja jer se forum dizao iz pepela.serija je krenula krivudavim putem kokainskih noci, pribegava se opet istom dramaturskom mehanizmu kako bi se spaslo sto se spasti moze. bojim se da ce treca sezona biti samo parodija prve...nenamerna.

Link to comment

Počeo sam da gledam 3-ću sezonu. Odgledao prve 3 epizode, četvrtu skinuo i verovatno ću večeras da gledam. Ali, malo mi je dopizdelo, jer non-stop vrte iste stvari, i poprilično su mi dosadili. Možda ću i ja kao i Zeka da batalim. <_<

Link to comment

Их, Ларко, теби се види по аватару да ти серија постаје мрска. :lol: Мени је друга сезона била сасвим добра, није заостајала за првом, само је миље промењен, али трећа је осетно слабија. Размишљам се да чекам неколико недеља, па поскидам и ђутуре одгледам, видећу. <_< И надам се да ће се прича са овом сезоном завршити јер стварно даље нема смисла ширити потеру.

Edited by Zeka Peka
Link to comment

Blago vama...Ja sam pocela da gledam drugu sezonu i eno crvlja se na hardu vec mnogo dugo...Izgubila sam zivce totalno, ne drzi mi vise paznju, svako malo prekidam gledanje da bih uradila nesto pametnije (odigrala pasijans) tako da o trecoj sezoni necu ni da razmisljam :(

Link to comment

Zanimljivo koliko se ukusi razlikuju. Meni je druga sezona bila malo zanimljivija od prve. Istina, otprilike sam znao iz priče šta će se desiti i kako će pobeći, pa je to možda pokvarilo celokupan utisak. Na kraju druge sezone mi je delovalo kao da su snimili lepo ljudi kraj serije, izmontirali, napravili žurku da proslave kraj snimanja, a onda je banulo neko odgovorno lice uz komentar: "društvo nazad na posao, potpisano je, snimaćemo još 14 serijala." I posle toga stvarno šta god da smisle mora da ispadne nakaradno, a kao vrhunac je ova 4 epizoda i sadržaj kutije koji su poslali bistrijem od dva burazera. Mislim stvarno..

Link to comment
Ja sam pogledao samo prvu epizodu iz 3. serijala, skinuo sam i ostale al mi se nesto i ne gleda, nije to vise to...
/signedDosta mi je bilo u prvoj da vidim kako Teabag glanca sandale i Belloc čisti klozete. Nisam morao ni da dočekam "ubiće mi sina" momenat.
Link to comment

missim, Sarina glava u kutiji <_<

Ма, да, лепо сам ја рекла још на Киншаси (док није прсла)

да серија неће имати смисла без главне романсе и тад сам још увек веровала да су најављени спојлери били само потпаљивачи атмосфере. Боље би било да су нашли другу глумицу, колико год то било безвезе, кад им је већ ова отказала повратак, јер ово стварно нема поенту.

angry.png

Е, да... Крај треће епизоде ме је невероватно подсетио на филм 7. ninja.gif Али, све се надах "ма, неће, неће, биће прст". :rolleyes:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...