Jump to content
IGNORED

Charlie Brooker


gervasius twinkleminkleson

Recommended Posts

8 hours ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Ja skidam uveliko, ali ne gledam ništa danas :D ovo treba da bude kao dobra večera uz vino.

 

ja bm uvek cuvam kao dobru flasu viskija sve dok nisam raspolozen i koncentrisan 100%, za proslu sezonu mi trebao par meseci

Link to comment

1 epizoda išla na siguricu  :fantom:

 

Spoiler

tj šašoljenje sjw kokošarnika eno tviter sav ulepljen od oduševa

 

Quote

 

Black Mirror Season 4 Episode 1 has the best line ever recorded in human history

thank u blackmirror for the iconic line

i've watched a lot of TV this year and so far the best line in anything is

 


elem najveća prostorno vremenska opasnost je šta drugo no belačka otrovna muževnost koja nepokorne žene na silu obljubljuje deseksualizuje ili nakazi u neartikulisane gmizavce te gazi po bezmudim untermenšima i jankarama :sad: pa šta ćemo sad s tom pošasti sve smo pokušali i na kraju odustali i navikli se ALI nismo imali spolja smernu čednu i pokornu ženicu ali iznutra rođenu liderkinju dovoljno osnaženu da se izbori s Vaseljenskim Patrijarhom 

 

kad joj je zapušio usta ajde još nekako ali kad joj je ukinuo Trgovinski i Proizvodni Kapital madam je uključila supersinapse pa iskoristila slatšejming kako bi Neuništivlija u praznini samoće crko sam ko inferiorni pas kakav jeste 

 

novo društvo lišeno testosteronskog nasleđa sada može u ženstveniji univerzum u kom je neuporedivo lakše izbeći isfrustrirane zlotvore i potražiti novi Rajski vrt s tri total and utter multikulti para za komandama :wub: 

 

9 dejmonu + 1 kostimi i cgi + 1 glas igrača

-10 za šlihtanje rajetini

 

stay tuned da vidite oće li e02 proći popravni 

Edited by Hella
Link to comment

Nije kao prethodne sezone svakako, ali ne mogu ni da kažem da je sranje. Problem je samo što su očekivanja na visokom nivou i kontam da će mnogi da budu razočarani zbog toga. Recimo da cela sezona može da dobije možda neku sedmicu otprilike.

 

Link to comment

Black Mirror je u počela bila serija koja je istraživala najcrnji ishod koji određene tehnologije mogu da donesu, mračnu, zastrašujuću verziju realnosti. Bilo baveći se tehnologijama koje već postoje (The National Anthem, The Waldo Moment, pa čak i epizode poput Fifteen Million Merits iako je realnost u kome se to događa drugačija od sveta u kome mi živimo, itd.) ili onih koje vremenom mogu nastati kao evolucija postojećih (The Entire History of You, White Christmas...). Ove poslednje dve sezone iako se uglavnom i dalje drže tog principa u velikoj meri sada vrte već obrađene teme, USS Callister je zasnovan na digitalnim kopijama ljudi, što je već obrađeno u White Christmas, a onda opet i u San Junipero, Hang the DJ je zasnovan na kompjuterskoj simulaciji stvarnih osoba što je tema koja je obrađena u Be Right Back, Arkangel ima taj čip koji filtrira inpute iz realnosti što je opet bilo u White Christmas. 

 

Meni je i ova sezona bila većim delom zabavna, ali nije mi to više staaari Black Mirror, koji je bio u fazonu slanja poruke o opasnostima koje tehnologije nose sa sobom, sada mi je više klasična sf serija, ne toliko unikatna kao što je bila. 

Link to comment

meni je sesta bila toliko stravicna sa onim bolom da sam morao da je ugasim i obrisem.

 

najvise su mi se svidele prva i treca.

 

utisak da je sezona dosta laganija od prethodnih, mozda u cilju ili kao posledica omasovljenja auditorijuma.

 

ostaje para vredna.

Link to comment

Pogledao prvu, realno mi je dosta i Black Mirrora i Brookerovog prežvakavanja ideja što sopstvenih što tuđih. 

 

Hella i Joe su potpuno u pravu, epizoda prepuna patetičnog panderinga zeitgeistu, ali zato tako traljavo napisana da interno nema ama baš nikakvog smisla. Drugim rečima, San Junipero 2.0. Nimalo me ne čudi da se Twitter razduševio. Mrzi me da ulazim u debilne detalje (genijalni jebeni ubermensch od programera izmislio je savršen consciousness transfer, trebalo bi da je ceo svet pod njegovim nogama, samo što on to nikome ne kaže, nastavlja da radi posao koji mrzi, i celu noć drka na koleginice koje ga preziru :isuse:), bolje da vam pustim Feliksa:

 

 

Link to comment

Gospodaru, zašto Vi sa svojom superiornom pameću, prefinjenim ukusom, načitanošću, negledanoćšu, naslušanošću, neviđenim osećajem za humor, cool cinizmom i Švarcijevim bicepsima ne uzmete pa napišete/nacrtate/komponujete/snimite/šta god neko ubermensch umetničko delo, pa onda svi mi ovde bijednici koji se oduševljavaju ovim i drugim svakojakim mizerijama i raznoraznim isprdcima netalentovanih jadnika koji Vašem Visočanstvu toliko idu na kurac te ih redovno obilato zaliva svojim mirisnim tjelesnim izlučevinama, napokon ne budemo udostojeni nečim veličanstvenim što će budući da ste to remek djelo Vi iznjedrili svakako zaseniti veliki prasak?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...