Jump to content
IGNORED

CG


onamonamo

Recommended Posts

jes kod niksica i pazi na radarsku kontrolu. ako te uhvate spremi 10 evrica pa daj onom u kolima

Tek sada sam video. Hvala. A da kucnem u drvo generalno dobro prolazim sa policijom u CG. Mnogo je gore sa njima kroz BiH.

 

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment

well batine su iz raja izasle. a mozda je zasluzio ako se bahato i nevaspitano ponasao? vi beogradjani ste bas fina deca, ne smem sa radovim salom zimi da se prosetam a topao i debeo. ajde bogati....

Da, bahato je stavio peškir na suncobran, jer mu je pod suncobranom trudna žena i time bahato zaklonio pogled jednom predsedniku...

 

Sram ga bahatog bilo... I trebao je direktor da mu objasni pesnicama gde se peškir stavlja...

Link to comment

a sta si ti ovde, drveni advokat? ako je stvarno tako onda je ovaj kreten i neka ga lepo tuzi pa do salzbura ako treba. ne jebe lep nego uporan.

 

toni pljuje po cg pa jebote sto se javljas na ovom topiku. ima nas koji je volimo, takva kakva je... nije svako kreten ko ovaj idiot i nisu svuda paradajz plaze. i te paradajz plaze su nastale dolaskom turista iz bih i srbije a ne od crnogoraca

 

ko kad bih isla na love topic i sirila hejt tamo...wtf?!

 

u stvari evo jos lakse ko kad bih na vojvodinu ili novi sad isla i kenjala kako ne volim novosadjane i vojvodinu. a ziva istina. a jel me vidis tamo? ne. banovao bi me iz keca. ako ne ti, onda ticher.

 

da ga srpski cale nije mozda oterao prvo u picku materinu kao sto umemo da budemo brzi na jeziku? link mi ne otvara a i da otvori to je jedna strana price

Edited by mustang
Link to comment

a sta si ti ovde, drveni advokat? ako je stvarno tako onda je ovaj kreten i neka ga lepo tuzi pa do salzbura ako treba. ne jebe lep nego uporan.

 

toni pljuje po cg pa jebote sto se javljas na ovom topiku. ima nas koji je volimo, takva kakva je... nije svako kreten ko ovaj idiot i nisu svuda paradajz plaze. i te paradajz plaze su nastale dolaskom turista iz bih i srbije a ne od crnogoraca

 

ko kad bih isla na love topic i sirila hejt tamo...wtf?!

 

u stvari evo jos lakse ko kad bih na vojvodinu ili novi sad isla i kenjala kako ne volim novosadjane i vojvodinu. a ziva istina. a jel me vidis tamo? ne. banovao bi me iz keca. ako ne ti, onda ticher.

 

da ga srpski cale nije mozda oterao prvo u picku materinu kao sto umemo da budemo brzi na jeziku? link mi ne otvara a i da otvori to je jedna strana price

Imali smo ceo topik podsmevanja NovomSadu i niko se nije bunio... Ljudi redovno ovde svašta pričaju o NS, i niko se ne buni... Ja, iako novosađan, imam dosta loše mišljenje o građanima NS, i onima koji su staaari novosađani, i oni koji su došli sa strane, pa nisu toliko staaaari, čim krenu da ističu to... I ne vidim u čemu je problem podsmevati se budalaštima izvesnih idiota, gde god da žive... Zašto tebi to smeta?

 

I zašto te toliko pogađa što je okačen članak o bahatosti CG državnog službenika?  Unižava ti CG? Pa ne, unižava je gospodini predsednik, ne članak...

 

Svašta...

Link to comment

pogadja me tonijeva propaganda protiv crne gore

 

znamo da svuda ima budala i ljudi opasnih po zivot. nije poenta kenjati i kritikovati samo u jednom pravcu vec traziti odgovore ili razumeti bolje.

 

 

ja sam daaaaavno bila popila warn i ban zbog iznetog misljenja o lalama, ticer mislim da me banovao....pogresila sam jer nisam razmisljala da cu nekome da povredim osecanja. moje iskustvo sa severom nije dobro, osim sa ljudima iz zrenjanina (po meni, najkvalitetniji ljudi u srbiji). to ne znaci da treba idem kod vas i sirim hejt zar ne?

 

i pogotovu da se sprdam sa narodom.

Edited by mustang
Link to comment

Svašta ti učitavaš... Ovde se Toni sprdao sa CG državom i njenim službenicima, ne sa Crnogorcima...

 

Obrati pažnju na to...

 

Sprdaj se sa budalama, podsmevaj se državnim entitetima, ali mani grupe ljudi i dodeljivanje epiteta grupama ljudi... Nije lepo (mada, svakome se od nas desi, nije da nije)...

Link to comment

pa pitaj ga sta misli o cg i da li bi dosao ovde na letovanje?

 

posto kuckam na mobilnom, sigurna sam da imas opciju da pretrazis ovaj topik i pronadjes sve njegove komentare...

 

a drugo, ima ovde stvarno ogranicenih ljudi (na ppp). toni nije jedan od tih, cak naprotiv...nije mi jasno da jedan takav um prenosi info bez da se upita da li je to sve u prici...

Edited by mustang
Link to comment

pa pitaj ga sta misli o cg i da li bi dosao ovde na letovanje?

Pa, evo, ja ću ti odmah odgovoriti da ja nikad više neću ići u CG na letovanje (a recimo da sam išao pre svake godine, bio sam na medenom mesecu tamo i imam zaista fenomenalne upomene na CG), ali da to nema nikakve, ali, nikakve veze sa samim ljudima dole, nego sa državom i opštinom i sa još gomilom stvari...

 

Poslednji put kad sam bio pre 2-3 godine, nisam na gradskim plažama u HN nijedno popodne mogao da se kupam, jer je voda bila užasno prljava, ne primer... Dalje, kretanje po šetalištu nije bilo regulisano, pa se moglo svašta doživeti, da ti bahati skot vozi kolima tamo... Hotel, iako je reklamiran kao na plaži i jeste na plaži, za mene i nije bio na plaži, jer sam dobio sobu u izdvojenom objektu, i uprkos svađi, nisam ništa postigao, osim da popizdim... A Hotel sam platio, kao da idem i grčkih 4/5 zvezdica...

 

I kakve sve to veze ima sa crnogorcima? Pa nikakve, ali ima veze sa državom/opštinom/vlasnikom hotela, zar ne? I zašto bi rizikovao da mi se opet usere neko u letovanje, kad u Grčkoj/Italiji/Hrvatskoj dobijem sve tačno onako kako i platim?

Link to comment

well batine su iz raja izasle. a mozda je zasluzio ako se bahato i nevaspitano ponasao? vi beogradjani ste bas fina deca, ne smem sa radovim salom zimi da se prosetam a topao i debeo. ajde bogati....

to je normalno i odlicno, buduci da su radovci u vise nego znacajnom broju nacisti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...