Jump to content
IGNORED

Uefa Euro 2016 Fantasy


Recommended Posts

Potvrđeni konačni spiskovi, ko je čekao

 

 

Baš me nešto mrzi ovo sklapati da budem iskren. Sve neke skrnjave reprezentacije, ko će se sad u mađarske, poljske i rumunije udubljivati :(

Link to comment
  • Replies 897
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Pokojni Ruxin

    130

  • malkin

    99

  • cvrlle

    94

  • Calavera

    66

Potvrđeni konačni spiskovi, ko je čekao

 

 

Baš me nešto mrzi ovo sklapati da budem iskren. Sve neke skrnjave reprezentacije, ko će se sad u mađarske, poljske i rumunije udubljivati :(

 

+1

 

nisu to vedete leprsavog stokea i nista manje seksi sunderlanda.

Link to comment

jel sam zakasnio za ovo?

ako nisam, jel može neka dobra duša ukratko o pravilima? kažete ko fpl, ali kad i koliko često se namešta tim? jel igra Fei?

Link to comment

jel sam zakasnio za ovo?

ako nisam, jel može neka dobra duša ukratko o pravilima? kažete ko fpl, ali kad i koliko često se namešta tim? jel igra Fei?

 

fei ga nema za sad.

sto se pravila tice trebalo je da bude kao fpl ali se gospoda predomislila i vratila staro pravilo. standardno 15 igraca s tim sto izmene mozes raditi izmedju svakog navrsenog dana u kolu. traka, podrazumeva se, moze takodje da seta. jedino sto su usaglasili sa fpl ove sezone su cene ekstra transfera. lane je bila -2

 

edit: naravno da nisi zakasnio

Edited by cvrlle
Link to comment

ovo je najgori fantazi tim koji sam ikada sastavio. Slabo poznajem igrace van PL, a oni su isuvise skupi :fantom:  da samo od njih moze da se sastavi tim. Potrudicu se da nadjem vremena da malo korigujem tim do pocetka prvenstva.

Link to comment

Ima nas 25 trenutno u ligi. Sta mislite da, ako nas bude 32, igramo 8 grupa po 4, da ne kopiramo ovo sranje sa 24 tima?

 

Ostavila bih otvoreno prijavljivanje do cetvrtka sledece nedelje, 9. jun, a onda u cetvrtak uvece ili petak pre pocetka da bude zreb.

Link to comment

ok je sto se mene tice. ali ako nas bude manje onda bi trebalo saseci.

 

edit: mada sa 32 ekipe ne mozemo da pravimo onu foru da svako brani boje jedne repstacije  :cry:

Edited by cvrlle
Link to comment

Upadajte šabani, nije svaki dan evropsko!

 

 

Solidno je organizovan fantazi i sve pošteno, ne obazirite se na povremeni zakuk  -_-

Link to comment

Ne moze bez moce. Naovim sp, ep fantezijima sam uvek u grupi sa njim i tolom, kako sad to da menjamo :)

 

Ako bude 32, dodamo jos 8 najboljih sa uefa loste i eto svakome po zastava :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...