Jump to content
IGNORED

flick(r)


hefestus

Recommended Posts

meni lepo radi! ne bunim se. :) sto se tice gruipa, i dalje su tu :D ocene? ja izbegavam te grupe gde moras da komentarises tudju fotku samo da bi u istu grupu ubacio svoju...  :wacko: srecom, imamo i izbor sto se grupa tice, tako da to nije problem. 

 

 

rezolucija fotke je jako diskutabilna kod nekih. skoro mi se prijatelj bunio vezano za to. kada je uradio 'resize' na '1000' ili '1200', izbegao je to kasapljenje o kom pricas. u principu, to nije imao na fb-u. fb je verovatno tu kompresiju ucinio mnogo bolje nego flickr. 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

Da li neko možda zna, kako da se povežem na Flickr App sa android telefona? Nedavno sam preuzela novu verziju i kad otkucam lozinku, dobijam poruku: "Unable to login. Please try again." Pitala sam Customer Care i dobila odgovor: "My initial recommendation would be to uninstall and then reinstall the Flickr app." Pokušala više puta i ne vredi. I šta sad? Da li neko ima ideju? Hvala!

Link to comment

Da li neko možda zna, kako da se povežem na Flickr App sa android telefona? Nedavno sam preuzela novu verziju i kad otkucam lozinku, dobijam poruku: "Unable to login. Please try again." Pitala sam Customer Care i dobila odgovor: "My initial recommendation would be to uninstall and then reinstall the Flickr app." Pokušala više puta i ne vredi. I šta sad? Da li neko ima ideju? Hvala!

 

Je li ti definitivno tacna lozinka?

 

Da li ima opcija negde u podesavanjima, ne unutar same aplikacije, da se unese lozinka?

Link to comment

Je li ti definitivno tacna lozinka?

 

Da li ima opcija negde u podesavanjima, ne unutar same aplikacije, da se unese lozinka?

Jeste, sigurno, jer ako se otkuca pogrešno, onda kaže Invalid password.

Tražila sam, nisam našla.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...