Jump to content
IGNORED

Trazim prevod...


Molder

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
Treba mi srpski/hrvatski prevod za Taxi to the Dark Side.http://www.imdb.com/title/tt0854678/Pokusao sam na divx - titlovi, podnapisi.net, opensubtitles.org ... ali mrka kapa. :(P.S.Ako nekome treba neki prevod neka mi se javi na PM, kolekcionar sam filmova pa cu rado pomoci svakome. cool.gif
Heh... istu problematiku sam imao pre godinu dana... i dalje ne mogu da nađem titl za taj film :(
Link to comment

Jel ima neko titl za film "Shock" (1946) ?Ne mogu da nađem nijedan koji odgovara ovoj veličini: 775 MB (813)nije dvdrip jer ne mogu da nađem dvdrip a prevod ima samo za dvdrip :blink: malo konfuzno...

Link to comment

Pise da postoji srpski titl za verziju na 2 cd-a ali mi prilikom pokusaja downloada izbacuje ovo:

Download error! Sorry, maximum download count for IP: 82.208.14.xx exceeded. If you will continue trying to download, your IP will be blocked by our firewall. For more information read our FAQ or contact us.
Link to comment
Pise da postoji srpski titl za verziju na 2 cd-a ali mi prilikom pokusaja downloada izbacuje ovo:
ja ga sad dl-ovao (zip file), ali kad sam probao da ga extractujem prijavio mi "archive is either unknown or damaged"...izgleda da je skinuto sa sajtaali (uzdignut kaziprst), nasao sam na drugom sajtu....ovde
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...